30’uma Kadar Aktif Bir Erkek İken, Travesti Oldum

Merhaba arkadaşlar, 38 yaşındayım, fakat halen 22’lik bir hanım görünümündeyim. 90-65-80 ölçülere sahip, 30 yaşıma kadar aktif, 30’umdan sonra travesti olan biriyim. Doğrusunu söylemek gerek görülürse bu site, benim gibi değişik cinsel tercihleri olan insanlara da yer veren mükemmel bir site. Ben de sizlere, sonunda travesti olmama yol açan özelimi itiraf edeceğim…

Çok samimi olduğum, evli bir dostum var ve olağanüstü güzellikte de bir karısı var. Arkadaşım birazcık hızlıdır, ne bulursa siker, adam ya da hanım farketmez. Arada bir evlerine giderim ve evlerine gittiğim vakit çok hoş vakit geçiririm. Göz banyosu yaparım açıkcası. Karısı çok hoş frikik verir, (Gösteririm fakat vermem!) der gibisinden. Yine bir akşam onlarda oturmuş, yiyecek yeyip içki içiyoruz. Karısı mini bir etek, askılı bir bluz giymiş. Altına sütyen takmadığı halde o dip-diri göğüsleri belli oluyordu. Arkadaşım arada bir karısının dudaklarına öpücük konduruyor, bacaklarını elliyor, göğüslerini bluzun üstünden okşuyor, karısı uyardığı vakit da, “Boş ver, bir şey olmaz!” diyordu.

Sonunda dayanamadım ve arkadaşıma “Bak, beni de aranıza almak için bu tarz şeyleri yapıyorsan, niyetin buysa aleni konuş!” dedim. Arkadaşım manalı manalı baktı ve “Bana kalsa ben çoktan hazırım, karım kabul ederse niçin olmasın?” dedi. Karısı da arkadaşıma kızarak, “Demek beni bir başkasıyla paylaşmaya hazırsın, öyle mi? Madem bu kadar hazırsın, tamam o zaman!” dedi ve bir çırpıda bluzunu sıyırdı. Arkadaşım, “Ya benşaka yaptım!” falan gibi sözlerle geçiştirmeye çalıştıysa da, karısı, “Ok yaydan çıktı artık, bu gece bu macerayı yaşacağız, bunu sen istedin!” dedi ve kocasının önüne diz çöküp sikini pantolonun üstünden okşamaya başladı. Arkadaşımla göz göze geldik, aptallaşmıştı, ne diyeceğini bilemiyordu, fakat halinden de memnundu.

Karısı pantolonun fermuarını açıp, elini pantolunun önünden içeri sokup, kocasının sikini dışarı çıkardı. Kazık gibi olmuş, sırım gibi dümdüz bir yarak! Karısı sıvazlamaya başladı yarağı. Bir taraftan eliyle sıvazlıyor, bir taraftan da sikinin başını ağzına alıp emiyor, dilini üstünde gezdiriyordu. Artık dostum da gömleğini çıkartmaya başladı. Yavaş yavaş ben de onlara sokuldum ve karısının saçlarını okşamaya başladım. Karısı bu sefer bana doğru dönerek baktı ve öteki eliyle de benim pantolunun üstünden sikimle oynamaya başladı. Ben kemerimi çözüp pantolonumu çıkardım, bir külot ve üzerimde bir gömlekle kaldım.

Karısı sikimi külodumdan çıkarıp eline aldı ve oynuyordu. Az sonra dostum da, ben de, çırıl-çıplak kaldık. Karısının üstünde ise yalnızca etek kalmıştı. Arkadaşım karısını kollarından tutup ayağa kaldırdı ve kendisi sandalyeye oturup, karısının göğüsleriyle oynamaya, onları yalamaya başladı. Ben de ayağa kalktım ve karısının yanına yaklaştım, göğüslerinde ellerimi gezdirmeye, boynunu öpmeye başladım, dudaklarına doğru gitmeye başladım. Arkadaşım karısının eteğini sıyırıp, bacaklarının arasına kafasını gömdü. Karısı ve ben ayaktayız, dostum karısının önünde diz çökmüş, karısının göbeğini yalıyordu.

Az sonra dostum karısının külodunu çıkartınca, artık üçümüz de tamamiyle çıplaktık. Karısı, “Hadi yatağa geçelim!” dedi ve hep beraber yatakodasına geçtik. Karısı sırtüstü yatağa uzandı. Arkadaşım karısının bacaklarının arasına girip amını yalamaya başladı. Ben de benim ufaklığı karısının ağzına verdim. Karısı benim sikimi yalıyor, dostum da karısının amını yalıyordu. Ben fazla dayanamadım ve karısının ağzına patladım. Karısı son damlasına kadar yuttu menilerimi. Arkadaşımla karısı 69 oldular. Ben kenara çekilip onları izleyerek otuzbir çekmeye başladım. Arkadaşım karısını yeniden yatırıp yalamaya başladı. Boynunu, dudaklarını, göğüslerini yalayarak yeniden aşağılara indi. O uzun sikini yavaş yavaş karısının amına gömmeye başladı…

Hızla sokup, yavaş yavaş geri çekiyor, yeniden hızla sokuyor ve yavaş yavaş geri çekiyor, karısı altında inim-inim inliyordu. Bir anda, sikini karısının amından çıkarıp ağzına vermesiyle boşalması bir oldu. Arkadaşım bütün menilerini karısının ağzına boşalttı ve yatağa, karısının yanına uzandı. Artık sıra bana gelmişti. Karısı ile öpüşmeye başladık. Karısı kocasının menilerinin hepsini yutmamış, bir kısmını ağzında tutuyordu. Karısı ile öpüşürken meniler benim de ağzıma bulaşıyordu, doğrusu çok hoş bir tadı vardı. Ben karısıyla sevişirken, aniden arkadaşımın elini kalçalarımda hissetmeye başladım. Bu benim için tanım edilmez hoş bir duygu idi…

Arkadaşımın parmakları göt deliğimin üstünde dolaşmaya başladı. Daha asla bir erkekle bu kadar yakın bir temasım olmamıştı, ve hoşuma gitmeye başlamıştı. Ben karısını öpmeye, sevymeye devam ediyorum, dostum da bana iyice sokulup, bir taraftan sırtımı öpüyor, bir taraftan da orta parmağını götümün deliğinesokmaya çalışıyordu. Ben sanki götümü parmaklamasını istemiyormuşum gibi davranmaya başladım, fakat içimden devam etmesini istiyordum aslında. Ben karısını sikmeyi geciktiriyor, sevişmeyi uzattıkça uzatıyordum. Arkadaşım daha da ileri gitmeye başladı. Arkama geçip, göt deliğimi yalamaya başladığında, bende ipler çoktan kopmuştu bile…

Arkadaşım ellerini kasıklarıma doğru sokup, belimi hafif yukarıya kaldırdı. Ben de dizlerimi çekerek, kalçalarımı yukarıya kaldırdım. Karısı aniden pozisyon değiştirdi ve 69 pozisyonuna geldik. Karısı benim sikimi yalarken, ben onun amını yalıyordum. Arkadaşım ise, benim göt deliğimi yalıyor ve parmağını götüme yerleştirip çıkarıyordu, beni iyice kıvama getirmişti, ve sikecekti artık! Ben de dayanılmaz bir arzu içerisinde, bir an evvel sikilmeyi, o zevki tatmayı istiyordum artık! Arkadaşımın karısı sikimi yalıyordu, ben artık kendimi arkadaşıma bırakmıştım. Arkadaşım sırtımı öperek yukarıya doğru çıkmaya, ensemi, kulak memelerimi yalamaya başladı. Bu arada, siki de kalçama değiyordu ve alev-alev yanıyordu.

Arkadaşım kulağıma yaklaşıp, “Birazdan senin kocan olacağım!” dedi. Ben esasen kendimi tamamiyle ona bırakmıştım. Vücudumda yalanmadık yer bırakmadı, bir tek sikimi yalamamıştı. Karısının amına parmaklarını yerleştirip çıkardı ve karısının amsuyunu göt deliğime sürdü. Benden uzanmamı istedi. Karısı kenara çekildi ve ben yüzükoyun yatağa uzandım. Karısını üzerimde domalttı ve sikini ilkin karısına soktu. Sonra karısının amsuyuna bulanmış sikini, yavaş yavaş benim göt deliğime sokmaya başladı. Hafif bir yüklenmeyle sikinin kafası göt deliğime girmişti. Canım çok yanmıştı. Altından kaçmaya, kurtulmaya çalıştım, fakat üzerime öyle bir abanmıştı ki, kaçmayı bırak, kıpırdamaya bile imkân yoktu!

“Senin kocan olacağım artık, seni yarağımın hastası yapacağım!” diyerek öyle bir yüklendi ki, aniden bayılacam sandım. Yarrağının yarısından fazlası götüme girmişti. Götümün içerisinde yarağının alev alev yanışnı hissedebiliyordum resmen. Bir 15-20 saniye kadar durdu, sonra yavaş yavaş git gel hazırlamaya başladı. Göt deliğime sokuyor ve geri çekiyordu durmadan. Arkadaşım beni sikerken, karısı da götüme girip çıkan kocasının yarağına tükürüyordu. Artık çok huzurlu içime girip çıkıyordu, zevkin doruklarına çıkmıştım, ilk kez sikiliyordum ve mükemmel bir duygu idi. Arkadaşım kendisini tutuyordu ve derhal boşalmıyordu. Yarağını götümden tamamiyle çıkardı, iki eliyle kalçalarımı iyice ayırdı, göt deliğime öyle bir tükürdü ki, o tükürüğün hepsini içimde hissettim. Tekrar sikini soktuğunda rahatlamıştım.

Canım artık yanmıyordu, aksine çok zevk alıyordum. Resmen sikiliyordum ve arkadaşımın karısı olmuştum. Arkadaşım tam 20 dakika süresince götümü sikti ve sonra içime öyle bir boşaldı ki, menisinin her fışkırmasında kökleyerek boşalıyordu ve o menilerinin sıcaklığını içimde hissediyordum. Aldığım o zevkle ben de boşalmıştım. Arkadaşım sikini içimden çıkarıp yanıma uzandığında, götümde hafif bir ağrı vardı. Ama sikilmenin verdiği zevkin yanısıra bu ağrının sözü bile olmaz. Bana, “Artık sen benim karımsın. Seni benden öteki kimse sikmeyecek, hep ben sikeceğim. Karım senin, fakat ikiniz de benimsiniz!” deyip, dudaklarıma bir öpücük kondurdu ve banyoya gitti…

Banyoda sikini yıkayıp geldi ve sikini karısının ağzına verdi. Karısı, kocasının sikini yalayarak sordu, “Kocacığım, bana sikini yalattırıp kaldırtıyorsun, fakat kim indirecek?” dedi. Arkadaşım da, “Levent indirecek!” dedi. Canıma minnet, beni bir daha sikecekti. Karısı, “O zaman, kim indirecekse o yalayıp kaldırsın!” dedi. Arkadaşım da bana doğru yöneldi ve “Hadi bakalım karıcığım, kaldır bakalım ufaklığı da vazifesini yapsın!” dedi. Hayatımda daha asla ağzıma yarak almamıştım. Sikilmekten çekinmeyen ben, ağzıma almaktan çekinmiştim. Bana, “Karımı öperken, karımın ağzından benim döllerimi yalamaya ve seni sikerken altımda zevkten kıvranmaya çekinmedin de, yarrağımı yalamaktan mı çekiniyorsun, lan ibne!” deyince, o siki yalamanın bir vazife bulunduğunu anladım. Yarağını ürkerek elime aldım, yavaşca dudaklarıma değdirdim ve yavaş yavaş öpmeye başladım.

Aniden saçlarımdan tutup, kafamı geriye doğru çekti ve “Aç lan ağzını ibne!” dedi. Ben daha ağzımı aralamamla beraber, sikini ağzıma sokması bir oldu. Seri bir halde yarrağını ağzıma yerleştirip çıkarıyordu. Hoşuma gitmişti, ilkin götümden sikmişti, şimdi de ağzımdan sikiyordu. Artık iyice yalamaya, somurmaya ve emmeye başlamıştım. Arkadaşım yatağa sırtüstü uzanmıştı, ben önünde domalmış sikini yalıyordum, karısı da arkama geçip göt deliğime tükürüyor, parmaklarını göt deliğime sokuyor, beni yeniden kocasına, yani ikimizin kocasına, erkeğimize hazırlıyordu! Göt deliğim iyice açılmıştı, artık götümde karısının üç parmağını birden hissediyordum.

Az sonra arkadaşımın siki kazık gibi olmuş ve zevk suları gelmeye başlamıştı, çok hoş bir tadı vardı, yalamaya doyamıyordum! Sonunda arkadaşımın o kocaman siki artık köküne kadar ağzımın içerisinde idi. Beniyatağa yatırdı, boynumdan başladı öpmeye. Bir kadınla sevişir gibi benimle sevişiyordu. Onun için ben bir adam değildim artık, bir kadındım. Karısı benim sikimi yalarken, kendisi de bütün vücudumu yalıyordu. Dilini ağzımın içerisine sokup, yılan gibi kıvrandırıyor, alev alev yanan o dudakları ile beni emiyordu. Ben boşalmak üzereydim, boşalacağımı söylediğimde, sikinin üstüne boşalmamı istedi ve ben bütün menilerimi kocam olan arkadaşımın yarağının üstüne boşalttım…

Bana, “Şimdi seni kendi menilerin ile sikeceğim!” dedi. Beni önüne domalttı, yarağının üstünden parmakları ile almış olduğu menilerimi göt deliğime sürdü. Kalçalarımı iyice ayırıp göt deliğime tükürdükten sonra, öyle bir kökledi ki, bu sefer canım çok yanmıştı. Bir anda wcye gidesim gelmişti. Ona içimden çıkmasını, wcye gideceğimi söylediğimde, “Seni sıçırana kadar sikeceğim, ondan sonra gidersin tuvalete!” dedi vebeni bırakmadı. Hızlı süratli gidip geliyordu, öncesinde içime boşalttığı menilerinin verdiği kayganlıkla siki çok huzurlu girip çıkıyordu. Yarağını tamamiyle çıkarıyor, başını göt deliğime dayıyor ve birden hızla köklüyordu. Artık taşakları taşaklarıma değiyordu. Zorlanıyordum, wcye gitmem gerekiyordu. Yalvarmaya başladım, dayanamadı içimden çıktı, kendimi wcye zor attım…

Tuvalete oturduğumda, içimdeki menileri ile kanla komplike tuvaletimi yaptım. Canımın yanması artmıştı, çok kötü olmuştum. Tuvaletimi bitirdim, zorlanarak odaya geldim ve sırtüstü yatağa uzandım. Beni yan çevirdi, “Hiç kurtuluşun yok, bu gece sabaha kadar sikişeceğiz!” dedi. Sol yanıma dönmüştüm, sağ bacağımı yukarıya kaldırdı, arkadan göt deliğime sikini dayayıp köklemesi ile hepsini birden sokması bir oldu. Artık süratli hızlı girip çıkıyordu, nefesi sıklaşmıştı, boşalacaktı. Bir anda içimden çıkıp, sikini ağzıma verdi ve boşalmaya başladı. Bütün menilerini ağzıma boşaltmıştı. Yutabildiğimi yuttum, yutamadığımı da karısı yüzümden yaladı… O gece beni tam 4 kez sikmişti, iki kez yatırarak, bir kez ayakta ellerimi duvara dayayarak, bir kez de yerde köpek siker gibi sikmişti! Bu kadar sikilmenin üzerine, gecenin finalini de benkarısını sikerek yapmıştım.

3 sene sürdü bu üçlü ilişkimiz. Her sikişmemiz ilk başlangıçtaki gibi oluyordu, ilkin beraber karısının ağzına veriyorduk, sonra o ilkin karısını sikiyor, arkasından da beni sikiyordu. 3 senenin sonunda yurtdışına gitmeleri ile ilişkimiz [ne yazık ki] sona erdi. Ondan sonra hayatıma birçok adam girdi. Ama hiçbiri yeni sevgilim olan ve şu an 25 yaşlarında olan Oktay’ın verdiği zevki vermedi. Artık genç sevgilim Oktay ile beraber yaşıyorum. Kendisi bildiğim tanıdığım bütün erkeklerden daha süratli ve daha iyi bir sikici.

Ha unutmadan, ayrıca sevgilim Oktay’ın, yatağımın çok iyi olduğunu, fakat bir eksiğimin olduğunu, bu eksikliğimi tamamlamam halinde, çok daha iyi olacağı tavsiyesi üzerine, gördüğüm hormon tedavisi sonucunda, 90-65-80 ebatlarında tam bir dişi, tam bir travesti oldum artık. Oktay’ın beni sırtüstü yatırıp, bacaklarımı ayırıp, 90 cm’lik göğüslerimi emerken beni sikmesi yokmu, tanım edilmez bir duygu. Oktay’ın, yumruk gibi başı olan, damarlı, olabildiğince kalın ve büyük sikini, bir bebek gibi, ağzıma alarak emerek uyumak ise en büyük zevkim oldu artık…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir