Ablamın Tanga Külodunu Giyip Götümü Siktirdim

Slm, ben İstanbuldan Kubilay, 18 yaşındayım. 20 yaşındaki bekar ablam ve 39 yaşındaki (boşanmış) annemle beraber yaşıyorum. Erkeklere alaka duymaya başladığımda yaşım derhal hemen 16 idi. Mahalledeki yaşıtlarım karı kız sikmekten bahsederken, ben gizlice internetten çıplak adam resimlerine bakıyordum. Bunda benim vücüt yapımın da tesiri oldu diyebilirim. Penisim oldukça küçük, kalkmış hali anca 5 cm gelir. Kılsız ve pürüzsüz bir vücudum var. Parlak, hafif çıkık ve yuvarlak kalçalarım var. Göğüslerimse nerdeyse 13 – 14 yaşındaki kızların göğüsleri gibi. Arkadaşlarım göğüslerimle hep dalga geçerlerdi, kız gibi diyerekten. Kadınımsı görünüşümden kaynaklı beni gruplarına almazlardı hiç.

17 yaşıma geldiğimde, evde kimse olmadığı zamanlar, gizlice annemin ve ablamın külotlarını giyiyor, aynada bir müddet kalçalarımı seyredip, sonra külotlarını gene çekmecelerine koyuyordum. O yıl ilk defa banyoda götümü parmaklayarak zevk almaya başladım. Zamanla götümü parmaklama işi yerini götüme farklı cisimler sokmaya dönüştü. Götüme ilk soktuğum cisim, banyoda bulunan tarağın sapı idi. Tarağın sapını götüme yerleştirip çıkararak bir adamın beni siktiğini hayal ediyordum. Daha sonraları her banyo hazırlamaya girerken yanıma, gizlice ufak kola şişesi, buzdolabından yürüttüğüm salatalık, patlıcan, havuç ve pırasa gibi sebzeleri alıp, götüme onları sokuyordum.

18 yaşıma geldiğimde artık canım reel yarak yemek istiyordu. Bir adamın sikini ağzıma almak, yalamak, ağzımla boşaltıp, döllerini yutmak istiyordum. Güçlü kuvvetli bir adamın beni domaltıp, bağırta bağırta götümü sikmesini ve döllerini götümün derinliklerine boşaltmasını istiyordum. İnternette izlediğim filimlerdeki sikilen erkekler gibi, büyük yaraklı, kuvvetli güçlü ve yetişkin erkekler tarafınca sikilmek istiyordum. Kendimi tam anlamıyla hanım gibi hissetmek, beni sikecek adama karılık yapmak ve onu sevinçli etmek istiyordum.

Sikilmeye karar verdiğimde, ilk defa kime siktireceğime de kararımı vermiştim. Bizim sokakta Mühendislik bürosu olan Ersin abiye siktirecektim götümü. Ersin abi 44 – 45 yaşlarında, esmer, uzun boylu, iri yapılı, kıllı bir erkekti ve bana karşı tam anlamıyla çözemediğim bir halde alaka duyuyordu. Ben sokaktan geçerken her seferinde beni bürosuna, birşeyler içmeye çağrı eder, ama ben hep, “Belki diğer zaman…” deyip geçiştirirdim. Ersin abi evliydi ve akşamları büroyu kapadıktan sonra, bürosunun arka kısmında birkaç bira içip, evine öyle giderdi.

O gün ablamın tanga külotlarından birini giydim ve Ersin abi akşam gene tam bürosunu kapatacağı saatte, moralim sorunlu gibi yaparak, ağır ağır büronun önünden geçiyordum. Ersin abi derhal bana seslendi, “Gel meşrubat birşeyler ikram edeyim!” diyerek beni bürosuna çağırdı. Bu sefer asla ikiletmeden girdim büroya. Ben girdikten sonra kapıyı kilitledi ve “Arkaya geçelim, orda hem birşeyler içeriz, hemde söyleşi ederiz!” dedi. Arkaya geçtik. Arka taksim sanki ufak bir ev gibi döşenmişti, koltuklar, çekyat, TV, DVD, buzdolabı, bilgisayar, webcam falan vardı. “Geç otur. Ben bira içecem, sana ne vereyim?” dedi. Geçtim çekyata oturdum ve bir bira da ben istedim.

Ersin abi buzdolabından iki bira alarak geldi yanıma oturdu. Biranın birini bana vererek, “Hayırdır Kubilay? Moralin sorunlu gibi duruyorsun? Karı kız meselesi mi?” dedi. Ben biradan bir yudum alarak, Ersin abinin gözlerine baktım ve “Yok abi, kızlara alaka duymuyorum, benim derdim başka!” dedim. Ersin abi sanki niyetimi anlamıştı, “Dünyada halledilmeyecek dert yok!” diyerek elini bacağıma koydu ve bacağımı oldukça hafif okşamaya başladı. “Çok hoş bir oğlansın Kubilaycığım, derdini hallederiz, merak etme!” dedi ve bacağımı okşamaya devam etti. Biradan birkaç yudum aldıktan sonra, çekine çekine ben de elimi onun bacağına koydum ve okşayarak elimi yavaş yavaş yarağına doğru yaklaştırdım. Siki pantolonun içerisinde kalkmaya başladı ve gittikçe büyüyordu. Sikini tutmak ve okşamak istiyordum, ama cesaret edemiyordum.

Ersin abinin tepkisini ölçmek için gözlerine baktığımda, Ersin abi elimi tutarak sikinin üstüne götürdü ve pantolonun üstünden sikini okşattı. Heyecandan ve zevkten kalbim kalacak gibiydi. Sikini öylece bir müddet okşadım. Ersin abi, “Bir saniye Kubilaycığım…” diyerek kemerini çözdü, fermuarını açtı. Pantolonunu boxer şortuyla beraber dizlerine kadar sıyırdığında, kıllı yarağı ortaya çıkmış, dimdik duruyordu. Siki o kadar kalın ve büyüktü ki, elimi yarağına attığımda avcuma sığmıyordu. Sikini ve taşşaklarını birazcık okşadım ve sıvazladım. Sikini gövdesinden avuçluyor, başparmağımla kafasını okşuyordum. Biraz sonra sikinin kafasından bir iki damla şeffaf ve ıslak sıvı geldi. O sıvıyı sikinin kafasına yaydım ve birazcık daha okşadım.

Ersin abi ensemden tutarak yüzümü yarağına yaklaştırdı, birşey söylemese de, sikini ağzıma almamı istiyordu. Sikinin kafasını ilkin öperek yalamaya başladım, sonra da ağzıma aldım. Sikinin kafası şişmiş, ağzımı doldurmaya yetiyordu. Ersin abi ensemden birazcık daha bastırarak sikini ağzıma doğru ittirdi. Siki ağzıma yarısına kadar girdiğinde, sikinin kafası gırtlağıma değiyordu. Saçlarımdan tutarak başımı ileri geri hareket ettirmeye başladığında resmen ağzımı sikiyordu. Biryandan da, “Ohhh, oldukça hoş yapıyorsun Kubilaycığım. Devam et güzelim!” diyordu. Bu arada elini arkama atmış, pantolonumun üstünden götümü okşamaya başlamıştı. “Ohhh, yumuşacık götün var Kubilaycığım!” diyerek beni ayağa kaldırdı ve “Soyunsana!” dedi. Ben soyunurken, kendisi de soyundu.

Ersin abi çırılçıplak soyunmuştu, benim üzerimde ise yalnızca ablamın tanga külodu kalmıştı. “Ooooo, külodun da oldukça seksiymiş, çıkarma üstünde kalsın!” dedi. “Ablamın külodu!” dedim. “Eminim ablana da yakışıyordur, ama sana daha fazla yakışmış. Çok güzelsin aşkım, kaymak gibi bedenin var!” diyerek, boynumu boğazımı yalamaya başladı. Göğüslerimi ayrı ayrı ağzına alarak emmdikten sonra, beni ters çevirdi ve omuzbaşlarımı hafif hafif ısırarak emdi. Sırtımı yalayarak aşağı, kalçalarıma indi. Ablamın külodunun üstünden kalçalarımı dişledi. “Ohhh, yumuşacık, pamuk gibi!” diyordu. Sonra beni çekyata dizlerimin üstüne domalttı ve ablamın külodunu yana çekerek götümün deliğini parmakladı. “Harika, kız götü gibi götün var aşkım!” diyordu. Bu iltifatları karşısında eriyordum adeta ve ablamın küloduyla kendimi oldukça daha kadınca hissediyordum. Ben de ona, “Senin de yarrağın oldukça hoş kocacığım! O kalın yarrağını sok götüme! Bir orospuyu siker gibi sik beni erkeğim!” diyordum.

Ersin abi götümün deliğine tükürüp, sikinin başını da ıslattıktan sonra, götümün deliğine dayadı ve hafif iteledi. Yarrağının başı girdiğinde, duyduğum acıdan, “Yandım anam!” diye bağırmışım. Ersin abi ise, “Sus bağırma anasını siktiğim! Daha kafası girdi sadece!” dedi. “Anama sövgü etme Ersin abi!” dedimse de, Ersin abinin gözü dönmüştü. “Ananı da sikerim, bacını da! Amına koyduğumun çoçuğu!” diyerek yarrağını götüme öyle bir kökledi ki, acıdan bayılacaktım nerdeyse. Anneme ve ablama sövgü etmesin diye sesimi çıkaramıyordum, yarrağı götüme girip çıktıkça acıdan inliyordum sadece. Yaklaşık otuz dakika kadar götümü sert bir halde siktikten sonra tempoyu yavaşlattı, boşalmak üzereydi galiba. Derken inleyerek, sıcak döllerini götümün derinliklerine fışkırttı…

Ersin abi bir müddet üzerimde hareketsiz kaldıktan sonra, yarrağını götümden çıkarttı ve ağzıma vermeye çalıştı. Her nekadar ağzıma almak istemediysem de, “Aç ağzını, bacısını siktiğim!” diyerek saçlarımdan tuttu ve zorla ağzıma soktu yarrağını. “Yala lan orospunun çocuğu!” diyerek zorla yarrağını yalattırdı. Daha sonra, “Bugünlük bukadar yeter! Giyin!” dedi ve kendisi de giyindi. “Birdahaki sefere annenin külotlarından birini giyip gel!” diye tembihleyerek beni yolladıktan sonra kendisi de büroyu kapatıp evine gitti. Ersin abinin anneme ve ablama sövgü etmesine oldukça bozulmuştum. Fakat yiğidi öldür hakkını yeme, oldukça hoş sikmişti götümü!

Birkaç gün sonra götümün acısı geçince, götüm gene kaşındı. Canım gene sikilmek istiyordu ve Ersin abinin yarrağı aklımdan çıkmıyordu hiç. Akşama doğru gene büroyu kapatma saatine yakın, busefer annemin en seksi külodunu giyip gittim yanına…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir