Arkadaşım Kemal ile Birbirimizi Siktik

Ogün evde yanlızdım ve oldukça bunalmıştım. Telefon açtım dostum Kemal’i çağırdım, bir ihtimal sıkıntımı geçirir diye düşünmüştüm. Yarım saat sonrasında kapı çalındı, açtım. Gelen dostum Kemal’dan baskası değildi, içeri girdik. Gelirken eli boş gelmemiş bir adet 70’lik rakı’da getirmişti. Hemen masayı kurduk içmeye başladık. Arkadaşım, “Filmin yok mu hiç?” diye sordu, ben de, “Var.” deyip VCD’ye bir filim attım. Film Seks Filmi idi, hem seyrediyor, hem yorum yapıyor, hem de rakı içiyorduk.

Filmi izlerken siklerimiz kalkmış, kazık gibi olmuştu. Ellerimiz talep eder istemez siklerimize gidiyor, pantolonun üstünden okşuyorduk. Arkadaşıma, “Benim yanımda huzurlu ol, istersen kendini tatmin edebilirsin.” dedim ve sikimi çıkardım, kendimi tatmin etmeye başladım. Arkadaşım ilkin çekingen davranıyordu. “Ne o lan, yoksa sikin ufak mü?” diye sordum, O’da mecburen açmak ve yarağını çıkarmak zorunda kaldı. Ben, benimki büyük derdim Kemal’inkini görmeden… Stereo bir halde 31 çekiyorduk. Birer sefer boşaldık ikimiz de, fakat ben doymamıştım. Kemal’in hareketleri de bunu gösteriyordu.

Yavaşça kalktım Kemal’in yanına gittim, “Ben birdaha boşalmak istiyorum!” dedim. O yanlış anlamıştı beni, “Ben de!” dedi, ayağa kalktı ve beni öpmeye başladı, dona kalmıştım. Fakat benim de hoşuma gitmişti bu, ben de mukamele verdim. Artık ikimiz de dönülmez bir yola girmiştik. Ben O’nun sikini, O’da benimkini yalıyor somuruyorduk. Parmaklarımız karşılıklı göt deliklerimizi zorluyordu, ikimiz de terden su gibi olmuştuk.

Kalktım ve önünde domaldım. O yarağını götüme yaslamıştı bile, yavaş hareketlerle bastırıyor, tam girecekken geri çekiyordu. Başta bu hareketler bana acı veriyordu, fakat alışmaya başlamıştım. Sikinin tamamını götümde istiyordum artık. O bastırdığında birazcık daha oldukça girsin diye ben de götümü bastırıyordum. Kemal bir eliyle de bana 31 çektiriyordu. Sikerken sikilmek bu işte dedim kendi kendime. Artık Kemal’in taşaklarını hissetmeye başlamıştım. Götümde hissettiğim acılar bitmiş, zevk dolu anlar başlamıştı benim için. Kemal’in hareketleri ve soluk alışları hızlanmış, “Geliyorum!” diye bağırıyordu. “Çıkartma!” dedim. Kemal tüm sarsıntısıyla içime boşalmıştı, sıcaklığını hissedebiliyordum.

Biraz ara verdikten sonrasında Kemal benim sikimi ağzına alarak yeniden kaldırdı. Sonra da, “Hadi, sıra sende!” dedi. Düşüncesi bile beni heyecanladırıyordu. Kalktım ve arkasında yerimi aldım. Kemal iyice terlemiş, göt deliği bile kayganlaşmıştı. Sikimin kafasını göt deliğine yasladım hemen, bastırdım geri çektim. Kemal bana, “Kibar davranma!” dedi, bu da bana cesaret vermişti. O’nun yaptığının tam aksine, bir hamlede geçirdim sikimi götüne! “Aaahhh!” diye inledi Kemal. Ama kalçalarından kendime doğru çekiyor ve bastırıyordum. Fazla sürmedi, Kemal da alıştı. Artık ritmik hareket ediyorduk. Bir adamın sikilmeye bu kadar arzu duyacağını asla düşünemiyordum. Kalçalarını öyle bir vuruyordu ki taşaklarıma, patlayacak sandım bir an. Artık zamanım dolmuştu, Kemal’a asla sormadan son bir darbeyle götünün içerisine boşaldım.

O gün Kemal ile sabaha kadar sikiştik. Ama ikimiz de ertesi gün sandalyeye oturamaz olmuştuk. Birbirimize bakıp gülüyorduk. Artık Kemal ile her günümüz birlikte geçiyor ve kızların ardında koşmuyoruz, birbirimizi sikiyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir