Doktor Beni Zorla Siktikten Sonra Yaşadıklarım

Önceki Hikayemde anlattığım, Konya’da Doktorun beni zorla sikip kızlığımı bozması vakasından sonra, herşey bambaşka bir hal aldı. İnanın ki dışarıdan dünya yakışıklısı, oldukça anlayışlı ve düzgüsel görünen, o ilk gördüğümde fanatik kaldığım adamı tanıdıkça korkmaya başlamıştım. Yaşadıklarımızdan sonra, son zamanlarda yaşamı ve Konyayı bana zehir etti. Psikopatın teki çıktı. Ve ben artık bunalmış bezmiştim. Ailemle konuşup İstanbul’daki ablamla kalmak istediğimi söyledim. Ablam da İstanbul’da Polis. Annemlerde zar zor kabul ettiler. Okul kaydımı dondurttum ve İstanbul’a gittim. Doktor ise bu duruma çıldırmıştı resmen, beni telefonda devamlı tehdit eder oldu, “Dönmezsen ailene herşeyi anlatırım!” diye. Halen de ediyor, ama anlatamayacağını bildiğim için rahatım. Şuan 3 aya yakındır İstanbul’da ablamın yanısıra kalıyorum ve evli bir insanla sikişiyorum! Evet buna kendim bile inanmıyorum, ama bunu yapıyorum. Olayların iyi mi geliştiğini size bahsetmek istiyorum:

İstanbul’a ulaştıktan sonrasında bakireliğini yitirmiş bir kız olarak oldukça üzüntülü, bir o kadar da azgındım. İstanbul’a geldim ablam beni Havaalanından aldı ve direk eve gittik. Apartmandan girdik, yukarıya kata çıkarken ablamın alt dairesinin kapısı açıldı ve 1.80 boylarında, kumral, ela gözlü, hafif iri ve birazcık da göbekli, güzel denilebilecek bir erkek çıkıp, selam verdi ablama. Bana da yalnızca gülümsedi. Adam oldukça etkileyiciydi, bana gülümsemesi oldukça hoşuma gitmiş, nedense birden ısınmıştım adama. Neyse yukarıya çıkıp ablamla özlem giderdik. Yemek yerken ablama, “Abla o erkek kimdi?” dedim. Ablam da, “Komşu işte kim olcak, ismi Rıdvan, 38 yaşında. Liseye giden bir kızı var. Karısı da oldukça Nemrut, çirkin, kimse sevmez. Adamı aldattığı söyleniyor, birliktelikleri sıfırlanmış ama her insana sevinçli görevi oynuyorlar!” dedi. Çok şaşırmakla birlikte, yalan yok, insanın haline de oldukça üzülmüştüm.

Aradan yedi gün geçti kızı Leyla ile tanıştık. Leyla kafa muadili bir kızdı, samimi olduk bayağı. Lise sona gidiyormuş. Ablam evde yokken Leyla’yı bizlere çağırıyordum, saatlerce muhabbet ediyorduk. Ben onlara gitmiyordum, zira anası harbiden asık yüzlü, oldukça çirkin, Nemrut bir kadındı. Leyla’yı bizlere çağırmaya gittiğimde kapıyı bazı durumlarda babası (Rıdvan) açıyordu ve her seferinde bana oldukça tatlı bakıyordu. Bu da benim içimi eritiyor, azdırıyordu beni. Açık aleni belli etmese de, beni sikecek gibi bakıyordu. Adam beni oldukça etkiliyordu, ben de onu kudurtmak için göğüs dekolteli şeyler ve şortlar ile gidiyordum. Bir taraftan da Doktor beni taa Konyadan rahatsız edip, “İstanbul’da bir halt karıştırsan seni öldürürüm!” diyordu. Sinir oluyordum bu duruma.

Birgün Leyla beni evlerine çağırdı, “Annem babam yok, gelsene.” dedi. İndim. Leyla’nın odasına girdik, yatağına oturduk. Sohbet, güzel beş derken, mevzu sekse geldi. Leyla, samimiyetime güvenerek, bana bütün sırlarını anlatıyordu. Bugüne kadar birkaç kere arkadan sikişmiş ve birkaç kere de ağzına almış, “Halen Bakireyim, ama yanıyorum!” dedi. Bana hiç sikişip sikişmediğimi sorduğunda, bahsetmek istemsem de anlattım biraz, “Evet sikiştim, yani Bakire değilim!” dedim, ama zorla sikildiğimi falan anlatmadım, üzeri kapalı geçiştirdim. Leyla da, “Offf of! Ne kadar şanslısın! Bense kendi kendimi doyurmak zorundayım! Çok merak ediyorum, sen de kendini tatmin ediyormusun, iyi mi tatmin oluyorsun, birşeyler sokuyormusun, iyi mi olsa bakire değilsin?” dedi. “Hayır birşey sokmuyorum, şuana kadar herzamanki gibi tatmin oldum, elimle okşayarak.” dedim. Leyla da, “Ben senin yerinde olsam, hoşuma giden her erkekle sikişirdim valla!” dedi. Fena olmuştum o bu şekilde söyleyince, amımın kıpır kıpır bulunduğunu hissettim. Utanmasam derhal o anda amımla oynayacaktım…

Leyla birden, “Off yaa, azdım yine!” diyerek, benim şaşkın bakışlarım eşliğinde, elini eşofmanından içeri soktu ve amını kurcalamaya başladı! Kıza bak be, gözümün içerisine baka baka, karşımda amını okşuyordu! Beni de azdırdı, ben de dayanamadım, ben de elimi şortumdan içeri soktum, ben de amımı okşamaya başladım! Leyla bukadarla da kalmadı, eşofmanını ve külodunu bir çırpıda çıkardı ve amını öyle okşamaya başladı. Bana, “Hadi sen altını soyunup öyle yap!” dedi. Nedense oldukça heyecanlanmıştım, ikiletmeden ben de şortumu ve külodumu çıkardım ve amımı okşamaya başladım. Derken Leyla beni birkez daha şaşırttı, yanıma yaklaştı ve dudaklarımdan öpmeye başladı! Resmen şoka girmiştim ve hiç itiraz edemiyordum! İşin garibi, hoşuma da gitti hani. Çok farklı ve heyecanlı bir duyguydu. Üst kısımlarımızı da soyunduğumuz farkına bile varmadan, Leyla beni yatağa uzatarak, üzerime çıktı ve göğüslerimle oynamaya, onları yalayıp öpmeye başladı. Eliyle de amımı okşuyordu. Ben gözlerimi kapamış, müthiş zevk alıyordum. İlk defa bir kızla bu şekilde birşey yaşıyordum…

Tam Orgazm olup boşalacağım sırada, Leyla üstümde birden hareketsiz kaldı. Devam edecek diye bir iki saniye bekledim, daha doğrusu devam etmesini umdum. Devam etmeyince gözlerimi açtım ve Leyla’nın sırıtan suratıyla karşılaştım, “Yok öyle hanımefendi! Sen de bana yapacaksın!” dedi ve üstümden inerek yanıma sırtüstü yattı. Sanki Hipnotizma altındaymışım gibi söylediğini yaptım. Kendime inanamıyordum ve ben de onun göğüslerini öpüp yalamaya, amını okşamaya başladım. Kısa bir müddet sonrasında da 69 olduk Leyla ile. İlk ilkin o benim amıma değdirdi dudaklarını ve dilini. O kaygan dili amıma girip çıktıkça zevkten uçacaktım nerdeyse. Leyla arasıra amımı yalamaya ara verip, “Sen de benimkini yala!” diyor, amını suratıma bastırıyordu. Çok ilginç duygularla, çekine çekine, dilimi hafif değdirdim Leylanın amına. Aslında hiç yapmak istemiyordum, ama ben yalamayınca, o da benim amımı yalamaya ara veriyor, beni çıldırtıyor ve böylece beni yalamaya zorluyordu. Sonunda gözlerimi kapayıp, ben de onun amını yalamaya başladım!

Sonra Leyla yastığın altında saklamış olduğu Dildo’yu çıkardı, ağzına yerleştirip ıslattıktan sonra, benim amıma soktu. Hem Dildo’yu bir yarak gibi yerleştirip çıkarıyordu amıma, hemde yalıyordu amımı. Ve oldukça geçmeden ben bağıra bağıra Orgazm oldum, boşaldım. Leyla durmuyor, devam ediyordu Dildo’yu amıma yerleştirip çıkarmaya ve beni zevkten çırpındırmaya. “Yeter! Yeteeerrr! Bittim!” diye bağırıyordum resmen. Kızın altından zor kurtuldum valla. Leyla beni Orgazm’a ulaştırdığı için kendisiyle gurur duyuyordu adeta. Ama suratını buruşturarak, “Ee, ben ne olacam?” dedi ve elindeki Dildo’yu salladı. Anlamıştım, benim de ona sokmamı istiyordu, “Kızım sen Bakire değilmiydin?” dedim. “Amıma sokmayacaksın ki!” diyerek çekmeceden Bebe yağını çıkardı verdi elime. Dildo’yu da ağzına yerleştirip yaladıktan sonrasında elime tutuşturdu ve dörtayak pozisyonuna geçti. Götüne sokmamı istiyordu! Meğer Dildo’yu o iş için temin etmiş, Bakire olduğundan hep götüne sokuyormuş! Dildo’yu ve götünün deliğini yağladıktan sonra, yerleştirip çıkarmaya başladım. Kısa süre sonra, “Daha hızlı, daha hızlı!” diye inlemeye başladı. Ben de daha süratli yerleştirip çıkarıyordum götüne. “Amımı da elle, amımla da oyna!” diyince bir elimi de amına attım. Amı sırılsıklamdı. 2 dakika sonrasında o da Orgazm olup boşaldı! Ama ne boşalma, işiyor sandım! Demek ki götten de böylesine zevk alınıyormuş!

Biraz soluklandıktan sonrasında üstümüzü giyindik. Leyla pencereyi açtı, çekmesecine saklamış olduğu sigara paketini ve kültablasını çıkardı, pencereden sarkarak birer adet sigara içtik. Halen inanamıyordum, ikimiz de Lezbiyen değildik, ama birbirimizle sevişmiştik. Leyla’nın söylediğine göre, bu onun için de ilk defa oluyormuş, pek inanasım gelmedi ama, neyse. İkimiz de bayağı rahatlamıştık. Ordan burdan konuşurken, Leyla’ya anne ve babasının seks hayatlarını sordum, bilhassa babası ile alakalı malumat edinmek için. Leyla da, “Sana bir sır daha vereyim…” diyerek başladı ve “Ben eskiden annem ve babam sikiştikleri vakit gizlice izlerdim! Annem babamı hiç sevinçli edemez sikişirken, babamın üzerine çıkıp bir iki zıplıyor, o kadar! Babam da yalnızca annemi amı olduğundan yerleştirip rahatlıyor. Bir de, babam annemi sikerken oldukça sövgü eder, ‘Amına koduğum’ falan der! dedi.

Anne ve babasının bu anlaşmazlığı geçmişten geliyormuş aslında. İkisinin de sevilmiş olduğu başkaymış, bu tarz şeyleri zorla evlendirilmişler. Kadın oldukça çirkin zaten. Leyla devam etti, “Biliyormusun, babamın siki kalın ve uzun, annem buna karşın babamla sikişmekten niçin zevk almıyor bilmiyorum. Ama annem olacak o orospu başkalarına da veriyor, sağdan soldan duyuyorum hep!” dedi. Leyla bu tarz şeyleri anlatırken ben doğal babasının o hafif çıkık göbeğinin altındaki kocaman sikine oturmak için can atıyordum, “Babanın siki harbiden oldukça mu büyük kız?” diye ağzımdan kaçırmışım. Leyla da bir an durdu ve bana şu şekilde bir baktı, “Ne o kız babama mı sulanıyorsun yoksa?” dedi. Nasıl utandım, “Yok valla, öylesine sordum…” dedim. Ama Leyla ne anasının gözü, yutmadı tabii, “Hadi hadi, sanki anlamadım, bal gibi de sulanıyorsun, çocuk avutma!” dedi. Ben mevzuyu kapatmaya çalıştıysam da, Leyla üstüme üstüme geldi, sıkıştırdı beni, “Kızım aynı durumda olsaydım, ben senin babanla sikişirdim valla! Babamla sikişmek istiyorsan yapabilirsin, benden sana müsade!” dedi. “Kızım saçmalama yaa!” dedim, ama istiyordum aslında. “Valla sikişebilirsin, hatta ben babama söylerim!” dedi. “Yaa kızım saçmalama, annen ne olacak?” dedim. “Annemi takma, onun aklı fikri başkalarının yarağında!” dedi. “Neyse, sonrasında konuşuruz!” deyip, gitmek için kalktım. Tam o sırada kapı açıldı babası geldi. Yine o beni eriten bakışlarını fırlatarak, “Hoşgeldin Nihan.” dedi. Dikkatimi çeken şey bana hiç ‘Kızım, evladım v.s.’ demiyordu. Artık emindim ki, o da beni çılgın gibi istiyordu…

2 gün sonrasında gene indim Leyla’lara, Leyla ile anlaşmıştık, alışverişe gidecektik. Kapıyı babası açtı ve Leyla’ya sesleni. Leyla geldi, çıkarken, babası, “Nihan bana numaranı ver, Leyla’nın telefonu bende, o cezalı, birşey olursa senden ararım!” dedi, ben de verdim. O an numaramı verirken hiç aklıma birşey gelmemişti. Biz Leyla ile çıktık, çarşı pazar gezdik. Leyla’ların bir akrabasının dükkanına da uğradık. Benim beğendiğim bir tişörtün bedeni yoktu, sipariş verdiler, akşama gelir dediler, ama biz beklemedik eve döndük. Gece geç saatte odama çekildim, yatağımda uzanıyorum, telefonum çalmaya başladı. Açtım arayan Leyla’nın babası Rıdvan’dı. “Evet buyrun?” dedim. Biraz ilkin gelirken dükkana uğradığını söyledi, “Beğendiğin tişört gelmiş, onu haber vermek istedim.” dedi. “Bu saatte bunun için mi aradınız?” dedim güldüm. Baktım ki alakalı ve yakın konuşuyor, başladım telefonda cilve yapmaya. Konu seks değildi, ama cilvemi sezmişti. Ben de onu iyice tahrike başladım. Derken bunun soluk alış verişleri, ve sesi değişti. Bir an ikimiz de sessiz kalınca, “Alo, telefondamısınız halen?” diye sordum. Birden damdan düşer gibi, pat diye, “Evet telefondayım, yarağımı çıkardım ve ovuyorum, kucağıma gelsene!” dedi.

Orospu Leyla, (babasının el koyduğu telefonunu geri alabilmek için) söylemiş, bakire olmadığımı ve onunla sikişmek istediğimi! Rıdvan, “Ben de seni arzuluyorum ilk günden beri!” dedi. Şok olmuştum, ama bu benim de istediğim birşeydi ve başladık biz telefonda seks yapmaya. Tanrım oldukça heyecanlıydı, 2 saate yakın telefonda seks yaptık. Ben bir kere boşaldım, o ise 2 kere boşaldı. Ama resmen telefonda böğürüyordu boşalırken. Bu sonraki günlerde de devam etti, geceleri geç saatlerde arıyordu hep ve telde seks yapıyorduk. Karşılaştığımızda hep yanımızda birileri oluyordu, ozaman da bakışlarıyla düdüklüyordu beni. Fırsat bulmuş olduğu vakit da sürtünüyordu. Sadece bir keresinde, onlardaydım, evde Leyla vardı, karısı yoktu, Leyla’yı Bakkala kola almaya gönderdiğinde ağzıma verdi. Onda da Leyla ivedi dönü. Bir türlü fırsat çıkıp ta o sikini yiyemiyordum…

Ablam evde olduğu birgün, akşam onları ailece bizlere çaya çağırdı, “Sen Leyla ile vakit geçir, ben de bir tanışmış olurum kadınla iyice.” dedi. Akşam geldiler. Benim gözüm Rıdvan’da, onunki de bende, beni gözüyle sikiyor resmen. Anlayacaklar diye korktum. Leyla benim odamda PC ile ilgilenirken, ablam da Nemrut kadınla söyleşi ediyordu. Ben mutfakta çay dökerken birden Rıdvan geldi arkamdan ve götümü okşayıp, ensemi boynumu öpmeye başladı. “Yapma, görecekler!” dedim. O da, “Seni bugün sikecem!” diyerek içeri gitti. Kudurmuştum resmen! Neyse söyleşi geç saatlerde bitti, kalkıp evlerine gittiler.

Vakit oldukça geç olmuştu, ablam yatmaya gitti, ben de odama gittim, soyundum, yattım. Bir saat sonrasında Rıdvan’dan mesaj geldi. Mesajda, “Karımın çayına 2 adet uyku ilacı attım, yarın geceye kadar uyanmaz, 10 dakika içerisinde sessiz sedasız eve al beni, yeter artık sikeyim seni!” diyordu. Kızdım ona, “Nasıl olacak o dediğin?” diye mesaj attım. Ama bir baktım ki ablam çoktan sızmış yatakta. Ee, amcığım da yanıyor, “Gel hadi!” diye mesaj attım ve dışkapıyı aralayıp beklemeye başladım. Dediği gibi birkaç dakika sonrasında geldi, sessiz sedasız odama aldım. Ablamın odasına giderek, ablamı uyandırdım, “Ağda yapacağım ve telefonda sevgilimle konuşacağım, beni rahatsız etme!” dedim. Ablam da, “Tamam ya, nezaman rahatsız ettim seni, bırak ta uyuyayım!” dedi ve kulağına müzikçalarını yeniden takıp yattı.

Odama girdiğimde Rıdvan çoktan pantolununu indirmiş, o kocaman sikini eline almıştı bile. Hemen odamın kapısını kilitleyip, sikini emmeye başladım. 2-3 dakika içerisinde sessiz sedasız böğürerek ağzıma patladı, döllerini yutturdu. Fakat siki halen kazık gibi duruyordu. Beni yatağa yatırıp, “Yeter artık amına koyacam senin! 3 aydır amcık sikmiyorum, benim Orospu karı vermiyor!” dedi ve amımı yalamaya başladı. Sonra sikini amıma öyle bir soktu ki, sessiz sedasız derin bir, “Ohhhhhhh!” çektim. Bu başladı amcığıma pompalamaya. Sikerkende, “Ohh oldukça darmış, sikimi koparacak, uzun yıllardan beri sikmedim böylesini, amına koduğumun Fahişesi, Kahpe!” dedikçe iyi mi tahrik oluyordum. Yüksek sesle bağırmak, inlemek istiyordum, ama ablamı uyanır korkusuyla ses çıkarmadığım için deliriyordum resmen. Rıdvan beni sikerken bir kere Orgazm oldum. Sonra o sırtüstü yattı ve “Hadi üstüme otur bebeğim!” dedi. Üstüne çıktım ve sikini yavaş yavaş amcığıma yerleştirdim ve başladım zıplamaya. O siki yedikçe yiyesim geliyordu. Rıdvan ise altımda kendinden geçmişti, gözleri kapalı bir halde alttan pompalıyordu. Beni bir kez daha Orgazma ulaştırdıktan sonra, aniden altımdan kalkıp beni domaltıp, arkadan amıma girdi, saçımı tutarak sikmeye başladı. Resmen köpekler gibi sikişiyorduk. Yarım saat beni sikti, sonrasında hafif bir iniltiyle içime patladı ve bir müddet öylece kaldı arkamda. Sonra beni öptü ve “Yarın görüşürüz bebeğim!” diyerek giyinip, ablam duymadan gitti.

İnanılmazdı, evli bir insanla böylesine sikişmek, o siki yemek, ablam evdeyken, ablamdan gizli saklı bütün bu tarz şeyleri yaşamak harikaydı! Şimdi haftada bir iki gün, bir halde fırsatını yaratıp sikişiyoruz Rıdvan’la. O görkemli siki yemeyen sürtük karısının hiçbirşeyden haberi yok. Haberi olsa da farketmez, esasen kocasını sevmiyor. Ama kocası bana çılgın gibi aşık, kızına ne alırsa bana da alıyor, ne dersem yapıyor. Ben de mükafat olarak, kaşla göz arasında, ağzımla boşaltıyorum onu.

İşte bu şekilde arkadaşlar, katiyen yapmam, yapamam, başıma gelmez dememek gerekiyormuş. Şu son bir senede, aşkı da, acıyı da, zorla sikilmeyi de yaşadım, hayatımda ilk defa bir kızla Lezbiyen sevişmeyi de. Şimdi de, babam yaşlarında evli bir erkekle sikişiyorum, onun metresi gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir