Götümü Simitçiye Siktirdim

Merhabalar, adım Orhan. Vücudum aslında bir kız vücudu gibidir. Yuvarlak kalçam, birazcık büyükce göğüslerim var. Tenim pürüzsüz. Haftada bigün tenimi nemlendirici kremlerle besliyor ve gliserinle kadife gibi yumuşacık hale getiriyorum. Kadın iç çamaşırlarına karşı bir sempatim var, onları oldukça seviyorum.

Günlerden Pazardı. Evde yalnızdım. O en sevdiğim siyah dantelli sütyenimi ve dantelli tanga külodumu giydim. Pembe renkli Babydol’ümü de giydim. Jartiyerimi taktım. Evim tam cadde üzerinde olmasından gelen geçen huzurlu görünüyor. Caddeden geçen simitciler apartmanın pencerelerine bakarak simit satıyorlardı.Daha iki gün evvel götüme bir salatalık sokmuştum ve bu bana oldukça büyük bir zevk vermişti. Bir simitci ayarlamak aklıma geldi, onu çağırıp götümü siktirmek istiyordum.

Nitekim bağırarak bir simitci geçiyordu. Hemen perdeyi aralayıp kalçamı cama dayadım. O ara simitci görmüş oldu ve tezgahını yere bıraktı. Ona yukarıya gelmesi için işaret ettim. İki üç simit alıp apartmana doğru yöneldi. Çok heyecanlanmıştım. İlk defa yabancı bir adama götümü siktirecektim. Derken simitci kapıyı çaldı. Kapıyı açtım ve “Yarrağını ağzıma derhal verirsen gel!” dedim. O da, “Tamam!” dedi ve içeri aldım. Simitçi antrede beklerken ben derhal cama yönelip tezgahına baktım. O da, “Tezgaha birşey olmaz, merak etme!” dedi.

Ben camdan dönerek antreye ilerliyordum ki, baktım simitçi yarrağını çoktan çıkarmış, bana, “Hadi gel, ağzına al!” dedi. Simitçinin yarrağı kısa ama kalındı. Hiç şansım yoktu, ben aslında iri yarak istiyordum. Neyse derhal önünde diz çöküp yarrağını ağzıma aldım. Simitçi başımı elleriyle tutup bir ileri, bir geri yaparak, bana yarrağını emdiriyordu. Yarrağını antrede birazcık emdikten sonra, “Salona geçelim, koltuğa otur!” dedim. Geçtik, oturdu, bacaklarının arasına girip yarrağını yeniden ağzıma aldım ve vahşice emmeye devam ettim.

Bir müddet sonra, “Ağzına akıtıyım mı?” dedi, ben kabul etmedim, “Götümü sik ve götüme akıt!” dedim. Beni omuzlarımdan iterek, “Tamam, kalk!” dedi. Hemen yüzümü duvara döndürdü ve külotumu indirdi. Ohh ne hoş bir andı. Sonra yarrağını tükürükleyip o yuvarlak beyaz kalçamın arasına sürtmeye başladı. Arada bir yarrağını kafası göt deliğime muadil geliyor ve giriyormuş gibi oluyordu. Aman tanrım ne hoş bir duyguydu bu. Götümü ilk defa bir adama teslim edecektim.

Sürtünürken, yarrağı birden köküne kadar götüme girdi ve içimde gidip gelmeye başladı. Götümü o denli süratli düdüklüyordu ki, yarrağını götümde asla hissetmiyordum sanki. O vakit anladım ki, götüm hertürlü yarrağı alabilecek durumda idi. Daha sonrasında beni koltuğa domalttı ve götümü sikmeye o pozisyonda devam etti. Birkaç dakika siktikten sonrasında da bellerini götümün derinliklerine boşalttı. Ohhh... oldukça zevkli olmuştu götümü simitçiye siktirmek.

Simitçi getirmiş olduğu simitlerden iki tanesini bıraktı, ona 10 Lira para verdim. Parayı alıp evden ayrıldı, aşağıya indi, tezgahını alıp, benim pencereye baka baka gitti. O günden sonrasında çoğu şahsa daha siktirdim götümü. Napayım, yarrak yemeyi oldukça seviyorum ve yarraksız yapamıyorum :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir