İlk Yediğim Yarak Büyük Değildi Ama Çok Kalındı

O zamanlar 18 yaşındaydım. Çok azgındım, 31 çekmek beni tatmin etmiyordu, hep göt siktirmenin iyi mi bir şey bulunduğunu merak ediyordum. O yüzden akşamları hava karardığı zamanlar dışarı çıkıp götümü sikmek isteyecek birilerini arıyordum. Başıma birşey gelir diyerek, genellikle evsizlere veya şarapçılara takılmaya çalışıyordum fakat bir türlü istediğime ulaşamıyordum.

Bir gün yine bu şekilde bir akşam geç saatlerde Saraçhane parkının eski Roma Hamamı yıkıntıları arasında, yol kenarındaki bir açıklığa büyük tuvaletimi yapar gibi oturdum. Kıçım ay gibi parlıyor. Yani o ara yolu kullanan birisi benim görkemli götü görecek (gerçekten oldukça hoş götüm vardır). Öyle beklerken artık dizlerime karasular inmeye başlamıştı ki, yola birisi girdi. Benim olduğum bölümden geçerken beni gördü. Bir iki adım attı durdu. Sonra bana yakın biryerde, işiyormuş gibi yaparak duvara yanaştı.

Biraz tedirgin oldum fakat kararım kesindi, o gece götümü ilk defa yardıracaktım. Başladım kıçımı okşamaya. Adam da siki ile oynuyordu. Hava karanlıktı, fakat öyle göz gözü görmiyecek gibi değildi. Yanıma yaklaştığında kalbim çılgın gibi atmaya başladı. Adam bana eğilip, “Sikeyim mi?” diye sormazmı! Tam da aradığım adam. Ben, “Önce kalafatı bir görelim.” dedim. Adam esasen hazırmış, aleni olan pantolonun önünden çıkardı yarağını. Ben büyük olmasını diliyordum fakat insanın siki öyle büyük değildi, 15 santimetre falandı. (Daha sonrasında iyikide büyük değilmiş dedim). Büyük değildi fakat oldukça kalındı. Aynen elde yapılma gibi muntazam bir yaraktı. Kafası iriceydi. Hemen ağzıma aldım. İlk defa yarak alıyordum ağzıma. Tadı oldukça hoşuma gitmişti.

Adamın yarağıyla birazcık oynadıktan sonra, “Burda yapmayalım!” deyip azca ilerdeki yıkıntıyı işaret ettim, oraya gittik. Dışardan kimse göremezdi. Adam derhal kıçımı okşamaya başladı. Parmakları ile deliğimi okşuyor, hafiften sokuyordu parmaklarını. Her yerimi coşku ve ateş basmıştı. Eğilip yeniden aldım siki ağzıma, başladım emmeye. Yarak kalın olduğundan zor oluyordu fakat yarısına kadar ağzıma alabiliyordum. Adam dayanamadı, beni döndürüp domalttı. Başladı sikini götümün yanaklarında gezdirmeye. Hafiften kafası ile başladı götümün deliğini zorlamaya. “Biraz tükürükle de huzurlu olsun!” dedim. Adam sikinin başını ve götümün deliğini iyice tükürükledi. Sonra bir abandı ki, kafasının yarısı girdi götüme. Canım oldukça acıdı, “Yavaş ol aslanım!” dedim. Adam, “İlk defa mı siktiriyorsun?” dedi. “Evet, kızlığımı sana veriyorum!” dedim.

“Tamam, merak etme!” dedi, yavaş yavaş soktu. Tamamı içime girdiğinde götüm yırtıldı, parçalandı sandım. Adam bir 10 dakika falan sikti götümü, geleceği vakit siki öyle bir kalınlaşıp sertleşti ki, resmen içimde değnek varmış gibi oldum. Sonunda boşaldı, içime sıcak sıcak akan menileri hissettim. Adam götümden sikini çıkardığında telaştan derhal pantolonumu toparladım, fırladım gittim. Adamın menileri hala götümden süzülüyordu…

İşte arkadaşlar ilk sikilişim bu şekilde oldu. O zamandan beri götüm yarak istediğinde parklara falan giderim, bazen birini bulur siktiririm. Ama halen o ilk yediğim yarak gibi kalın yarak görmedim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir