Karım Bana Travestinin Sikini Yalattırdı

Akşam eve geldiğimde karım benden ilkin eve gelmiş ve yiyecek için masayı hazırlıyordu, “Hoş geldin hayatım!” diyerek, dudaklarıma kaygan bir öpücük kondurup, “Duşunu al, 5 dakika sonra yiyecek hazır aşkım!” dedi ve mutfağa gitti. Arkasından baktığımda giydirilmiş olduğu beyaz taytın içerisinde külot olmadığı görünüyordu. Evde olduğu zamanlarda külot giyme alışkanlığı yoktu. Duşa girdim. Çıktıktan sonra kurulanıp şortumu giyip yemeğe oturduk. Yemek yerken, karım günümün iyi mi geçtiğini, neler yaptığımı sordu. Ben de, “Yoğun ve tatlı bir yorgunluğun olduğu bigün geçirdim.” diyince güldü ve “Engin seni oldukça seviyorum, senden ayrılmayı asla düşünmüyorum, sen benim tek erkeğimsin, şayet sen de istersen coşku için bu yaptıklarımızı yaşamak istiyorum, ama istemiyorsan bundan sonra elime adam eli değmez!” dedi. Ben de tüm gün düşündüklerimi karıma anlattım, “Karıcığım senin yaptıklarını ve dün akşam yaşadıklarımızı oldukça düşündüm, şayet bu yaşamak istediğin heyecanı bensiz yaşarsan yaşadığın yerde kal ve eve gelme, bunu kaldıramam!” dedim. Karım oturmuş olduğu yerden kalkıp, “Canım kocam seni oldukça seviyorum, bundan sonra sensiz bir şey yapmayacağım, sen ne istersen o olacak, laf veriyorum!” deyip beni öpmeye başladı…

Yemeğimizi yedik, “Doydun mu aşkım?” diye sordu. Ben daha ne yediğimi anlamamıştım ki, koltuğa gidip oturdu ve “Gel Engin taytımı menfaat ve amımı yala hadi!” dedi. Karımın bunu bana emreder gibi söylemesi oldukça hoşuma gitmişti ve itiraz etmeden yerimden kalktım, taytını çıkarıp amına gömüldüm. Ben amını yalarken eliyle başımı bastırıp bana amını yediriyordu. Bir süre sonra titremeye ve boşalmaya başladı. Amından akanları da bana yalattıktan sonra, koltuğun üstüne yatıp şortumu sıyırdı ve taşaklarımdan tutarak sikimi ağzına aldı, yalamaya başladı. Ben de karımın amını kurcalıyordum, “Amını siktimin Fahişesi! Sen bir Kaltaksın! Seni bundan sonra her insana siktirip keyfini süreceğim!” diyerek. Birden gözümün önünde yıldızlar dönmeye başladı, karım bir kez daha boşalmış ve heyecanla sikimi ısırmıştı. Canımın yandığını anlayınca, “Aşkım özür dilerim, sen küfredince bir an heyecanlandım, boşalırken hata sonucu oldu!” dedi ve sikimi öpüp sevip yeniden ayaklandırdı. Sonra beni yere yatırıp, ata biner gibi sikimin üstüne oturdu ve gidip gelmeye başladı. Benim de dayanacak halim kalmamıştı, aşağı yukarı 5 dakika sonra karımın içerisine döllerimi boşalttım. Benden derhal sonra karım birkez daha boşaldı ve üzerime yığıldı. Sonra, “Hadi yatalım aşkım oldukça yoruldum!” dedi ve beni yerden kaldırıp taytıyla sikimi ve amını silip, “Banyoya girmeyelim, bu gece bu şekilde yatalım!” deyip döşek odasına gittik.

Ertesi gün rutin iş hayatımız başlamıştı. Fakat seks hayatımız monotonluktan çıkıp daha çılgın bir hal almaya başlamıştı, boş geçen bir gecemiz yoktu. Aradan 20 gün kadar vakit geçmişti, karım öğlen beni aradı. Çalıştığı firma bu akşam personeline moral yemeği verecekmiş ve eşli gelinmesinde problem yokmuş, “Bu akşam işin yoksa beraber gidelim mi?” diye sordu. (Bu arada, karım iş yerinden kimselerle beraber olmadığı konusu ile ilgili daha önceden yemin etmişti). Ben de, “Tamam gideriz!” dedim. “Harikasın hayatım, evde görüşürüz!” deyip kapadı. Akşam işlerimi erken bitirip eve gittim, duşa girdim. Karım da eve gelince, o da direk duşa girdi, beraber duş aldık. Duştan çıkıp giyindik ve yemeğin verildiği otelin yolunu tuttuk. Yemek salonuna geçip, karımın iş dostlarıyla sohbete başladık. Yemek faslı devam ederken karım telefonunun şarzının bittiğini ve telefon etmesi icap ettiğini söyleyip telefonumu aldı ve dışarı çıktı. 4-5 dakika sonra geldi, “Sağol aşkım!” deyip telefonumu verdi. Sohbet ettiğimiz için aklıma birşey gelmemişti. Yemek bitmek üzereydi. Karım yemeğe giderken o kadar Şuh giyinmişti ki, bir an ilkin eve gitmek ve karımı yatağa atmak ve sikmek için can atıyordum. “Kalkalım mı?” dedim. “Tamam aşkım kalkalım.” dedi ve dostlarıyla vedalaşıp kalktık.

Otelin yiyecek salonundan çıktık, karım elimden tutup Garaj yerine Asansöre doğru yürümeye başladık. “Hayırdır aşkım?” diye sordum. Karım, “Otelden oda ayırttım, bu gece burda kalalım, yarın da hafta sonu, eve sabah kahvaltıdan sonra gideriz!” deyince, karımın bu sürprizi hoşuma gitti. Yukarı çıktık, odamıza çekildik. Karım duşa girdi, ben de Resepsiyou arayıp meşrubat birşeyler söyledim. Karım duştan çıkınça, “Hadi sıra sende!” dedi. Hemen kalktım, soyunup duşa girdim. Duşumu alıp çıktığımda karım Bira içiyordu. Ben de bir Bira aldım. Bornozlarımızla oturup, içkilerimizi yudumlayarak söyleşi etmeye başladık. Az sonra kapının tıkırdadığını duydum. “Hayırdır kim acaba?” deyip kalkarken, karım, “Sen otur ben bakarım!” dedi ve fırladı, kapıyı açtı. Mini etekli güneş gözlüklü bir afet içeri girdi. İyice bakınca tanıdım, bu gelen bizim Travesti Buse idi. Şaşırarak karıma baktım ve derhal ayağa kalktım, “Hoş geldin Buse!” dedim. Karım da, “Nasıl sürprizimi beğendin mi?” dedi. Karıma gülerek, “Seni Kaltak seni, demek telefonumu Buseyi aramak için aldın, siktiğimin Fahişesi!” deyip, Buseye oturması için yer gösterdim. Buse de ayak üstü ilkin duşa girmek istediğini söyledi.

Karımın bu sürprizi de oldukça hoşuma gitmiş, sikim direk gibi olmuştu. Buse soyunup duşa girdi, karım da Bornozunu çıkarıp Buseye vermek için banyoya girdi, ama geri gelmedi. Sikimi ovuşturarak aşağı yukarı 15 dakika bekledikten sonra ikisi beraber banyodan çıktılar. Çok eğlenmişe benziyorlardı. Karım Buseyi kurulayıp yanıma oturttu. Buse karıma, “Bana da bir Bira ver Kaltak karı!” deyince, karım da, “Tabi yavrum!” deyip Birasını getirdi. Buse Birasını yudumladıktan sonra, bana, “Engin senin bu karın Kaltağın teki biliyormusun?” dedi. Ben de, “Biliyorum, bilmezmiyim! Ama ben bu Kaltağı oldukça seviyorum!” dedim. Buse de gülerek, karıma, “Ayakta ne dikiliyorsun Orospu, hadi banyoda yaptıklarına devam et de, Engin de neler yaptığını görsün!” dedi. Karım asla düşünmeden Busenin önüne çöktü ve yarağını taşşaklarını yalamaya başladı. Buse bana, “Harika yalıyor Kaltak, bayılıyorum bu Fahişeye! Bunu kendine gizleme Engin, bunu kesinlikle siktirmeye devam et! Eğer kimseyi bulamazsan birtakım akşamlar bana ver, ben sikerim!” dedi. Ben de, “Olur Buse, esasen siktireceğim, arada bir de sana gönderirim, sikersin Orospuyu!” dedim.

Karım, ‘Orospu, Kaltak ve Fahişe’ gibi kelimeleri duyar duymaz kendinden geçiyordu, amını parmaklayarak titremeye ve halının üstüne işer gibi boşalmaya başladı. Onları izlerken benim de sikim kazık gibi olmuştu. Karım Busenin yarağını emmeye devam ederken, Buse de dudaklarma yapıştı, çılgın gibi öpüşmeye başladık. Buse sonra beni öpmeyi bırakıp sikimi ağzına aldı. Sikimi yalamıyor emmiyor, kopartıyordu sanki. Buse sikimi bir süre yaladıktan sonra, kalktı ve karımı da kaldırarak yatağa geçtiler. Sonra karımı yatağa yatırıp yarağını karımın kaygan amına soktuğu gibi girip çıkmaya başladı. Ben koltuktan seyrediyordum. Buse bana bakıp, “Engin nasıl, karını hoş sikiyormuyum?” diye sordu. “Harikasın Buseciğim, devam et, sik Orospu karımı, dağıt Fahişeyi!” dedim. Karım da Busenin altında inlerken, “Seni oldukça seviyorum kocacığım!” diyerek boşalmaya başladı. Karım sonra Buseyi yatırıp üstüne çıktı ve bana, “Engin, Buseninki amımı bulamıyor, yardım et!” diyince anladım ki, karım Busenin yarağını amına kendi elimle sokmamı istiyordu. Koltuktan kalkıp Busenin yarağını tuttum ve karımın amına yerleştirdim. Karım da çabucak üstüne oturup, “Sağol kocacığım!” deyip, oturup kalkarak kendini bu pozisyonda Buseye siktirmeye başladı.

Buse, “Yavaş kız Orospu, boşalmak üzereyim!” diye inliyordu. Fakat kimin umurunda, karım hızla oturup kalkmaya devam edince, Buse hırlayarak karımın amının içerisine patlayarak döllerini boşalttı. Karımın amından taşan döller Busenin taşşaklarına doğru akmaya başlayınca, karım Busenin üstünden indi ve yanına uzandı. Bacakları ayrıktı ve öpüşüyorlardı. Sonra karım bana baktı ve gene o buyruk veriyormuş gibi ses tonuyla, “Engin gel buraya, yala!” dedi. Ben birden kalktım ve “Neyi?” dedim. Karım da, “Neyi yalamak istersen!” dedi ve Buse ile öpüşmeye devam etti. Karımın amının kenarından akanlardan başlayıp, amına yumuldum. Harikaydı, birkaç dakika yaladım ve tertemiz ettim. Onlar da öpüşmeyi bırakmış beni izliyorlardı. Karım da saçlarımdan tutup, benim yüzüme bulaşanları yaladı ve temizledi. Sonra, “Hadi şimdi Busenin yarağını temizle!” dedi. Ben peçete almak için doğrulmak istedim, ama karım, “Hayır Engin! Yalayarak temizle!” dedi. Karım öyle diyince birden durakladım. Karım, “Hadi Engin! Ne duruyorsun yala! Onun sikinden amıma akanları yalıyorsun da, yarağını niye yalamıyorsun?” dedi.

Karım dediğinde haklıydı, gene de birazcık çekinerek de olsa Busenin yarağını yalamaya başladım. Fakat yaladıkça dayanılmaz bir haz duydum. Doğrusu bir Travestinin yarağını yalamaktan bu kadar zevk alacağımı asla tahmin etmezdim. Sadece sikin, değil taşaklarını da yaladım ve tertemiz ettim. Buse karıma, “Harika bir kocan var kız Orospu! Bunun değerini bil, kocanı sakın üzme, bak o sen ne dersen yapıyor! Hadi şimdi kocanı memnun et Orospu!” dedi. Karım, “Gel kocacığım!” diyerek domaldı. Busenin önünden kalktım ve karımın arkasına geçtim, amına köklememle süratli hızlı gidip gelmeye başladım. Ben karımı hırsla ve zevkle sikerken, Buse de dudaklarıma yapıştı, öpüşmeye başladık. 10-15 dakika sonra karımın içerisine patladım ve sikim inene kadar içerisinde kaldım. Sonra ben karımla öpüşürken, bu sefer Buse karımın amını ve benim sikimi yalayarak temizledi.

O gece karımı Buse de, ben de muhtelif pozisyonlarda siktik. Her boşalmadan sonra ikisinin temizliklerini de yalayarak ben yaptım. Sabah saat 06:00’ya doğru uyumak için birbirimize sarılıp yattık…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir