Karımı Bir Travesti İle Birlikte Siktik

O gecenin sabahı Pazardı, sabah yataktan kalktık. Karıma, “Hadi hazırlan kahvaltı hazırlamaya gidelim.” dedim. Karım da, “Tamam, 5 dakikaya hazırım.” dedi. Evden çıkıp otomobilimize binip daha ilkin gittiğimiz mekanlardan birine gittik. Kahvaltıdan sonrasında Türk Kahvelerimizi içerken, “Bunu bana neden yaptın? Ben sana yetmiyor muydum?” diye sordum. Karım da sanki bu suali bekliyormuş gibi, “Neden yaptım, inan ki bilmiyorum! Gerçekten rastgele bir açıklaması yok!” dedi. Ben de, “Zannedersem bu ilk değil, acaba boynuzlarım gökyüzüne ulaştı mı?” diye sordum. Karım, “Bak Engin, seni oldukça sevdiğimi katiyen unutma! Yaşadıklarım kim bilir yalnızca coşku duymak içindi!” deyince, “Peki!” deyip, hesabı istedim ve kalktık. Hiç konuşmadan birazcık dolaştık, sonrasında da eve gittik. Bu vakadan sonrasında artık karım eve iş getirmiyor, evdeki bilgisayarı kullanmıyordu. Seks hayatımızda da bir duraklama devri başlamıştı.

Bir akşam dostlarımla içki içmeye gidecektim. Karım beni beklemesin diye haber vermek için telefonla arayıp, “Bu akşam birazcık gecikebilirim.” dedim. Karım da, “Tamam, gece gelecekmisin?” diye sordu. Ben de, “Ben senin gibi değilim, ablama gidiyorum diye başkalarının kollarında sabahlamıyorum!” dedim ve telefonu kapadım. O gece arkadaşlarımla, içim buruk bir vaziyette oturup, içip eğlenmeye çalıştım. Gece saat 2’de eve gitmek için kalktım. Fakat eve gitmek istemiyordum, Kadıköyden Bostancıya doğru gidiyordum. Yolda Travestileri gördüm. Beni birşey dürttü ve geriye dönerek Travestilerden birini almak istedim. Bu güne kadar hiç bu şekilde birşey yapmamıştım. Adının Buse bulunduğunu söyleyen bir Travestiyi arabama aldım. Biraz söyleşi ettikten sonra, Travestinin evinin yolunu tuttuk. Eve girince bira içerek sohbete devam ettik. İçimdeki dürtüye mani olamıyordum. Bir an telefonumun çalmasıyla irkildim. Arayan arkadaşımdı, Küçük bir kaza yaptıklarını, ama iyi olduklarını söyledi. Ben de merakımı yenemedim, Travestiden özür dileyip, anlaştığımız parayı verdim, gitmem icap ettiğini söyledim. O da anlayışla karşıladı ve numarasını verip, “Beni ara, bende alacağın var!” diyerek beni uğurladı. Arabama binip arkadaşlarımın yanına doğru yola koyuldum. Tekrar telefonum çaldı, iyi olduklarını ve evde olduklarını söylediler. Ben de rahatladım ve kendi evime gittim.

Karım kapıyı açtı ve hiç konuşmadan yattık. Sabah ikimiz de işe gittik. Akşam eve geldiğimde karım evdeydi. Hiç konuşmadan yiyecek yedik. Karım erken uyumak istediğini söyleyerek yatmaya gitti. Ben ise Travestiden alacağımı düşünüyordum. Travestiyi aradım, müsaitse gelmek istediğimi söyledim. O da, “Gel müsaitim!” dedi. O anda birden kafama ne estiyse, yatakodamıza gittim karımı uyandırdım, “Kalk giyin, dışarı çıkacağız!” dedim. Karımın daha, “Nereye gidiyoruz?” demesine fırsat vermeden, dolaptan giymesini istediğim şeyleri çıkardım, verdim. Karım yüzünde şaşkın bir ifadeyle giymeye başladı. Giydiği elbiselerle tam Şuh olmuştu. Arabaya bindik ve Travestinin evine geldik. Zili çaldım. Travesti kapıyı açınca, o da, karım da bir an şaşırdılar. Travesti bizi içeri çağrı etti. Karım önden, ben arkadan içeri girdik…

Travestiye karımı tanıştırdım ve kendisinden bu gece karımı sikmesini istedim. Karım da Travesti de şaşırmıştı. Karımın elbiselerini çıkarıp aniden çırılçıplak bıraktım ve Travestinin yanına oturtarak, kendim de karşılarındaki koltuğa oturup seyretmeye başladım. Karımın şaşkınlığı geçip kendine gelince, Travestinin önünde diz çöktü ve Travestinin yarağını yalamaya başladı. Travestinin yarağı ayaklanmaya başlayınca, karımı elinden tutup yatakodasına götürdü. Travesti yatağa uzandı ve karıma, “Yalamaya devam et!” dedi. Karım da, arkası bana dönük bir vaziyette, Travestinin yarağını yalamaya devam etti. Bu arada Travesti de karımın amıyla oynamaya başladı. Karım sanki Travestinin yarağını yalamıyor, yiyordu. Ben de soyunup yatağın kenarına oturdum, onları seyrederken, sikimi elime alıp, sikimle oynamaya başladım. Karım yaşadığı bu farklı tecrübenin verdiği zevk ve heyecanıyla boşaldı ve dönüp, benim sikimi yalamaya başladı. Travesti de yatmış olduğu yerden kalkıp karımın arkasına geçti ve karımın sırılsıklam olmuş amını sikmeye başladı. Ben de, “İyi sik Buseciğim karımı! Amını götünü parçala bu Orospunun!” diyordum. Travesti de karımın kalçalarını tokatlayarak düdüklüyordu karımın amını. Az sonrasında pozisyon değiştirerek, karımı sırtüstü yatırıp bacaklarını omuzuna alıp sikmeye devam etti. Yaklaşık 10 dakika sonrasında Travesti böğürerek karımın amına boşalıp kenara çekildiğinde, karımın amından menileri akıyordu.

Karımla bir an göz göze geldik. Karımın dudaklarına yumuldum ve “Seni oldukça seviyorum karıcığım!” deyip, karımla sevişmeye başladık. O anda hiç bir şey umurumuzda değildi. Karım elleriyle başımı aşağıya doğru itmeye başladı. Ne istediğini biliyordum, birazcık ilkin Travestinin içerisine patladığı, içerisinden menilerin akmış olduğu amını yalatmak istiyordu. Aşağıya indim ve karımın o vıcık vıcık amı yalamaya başladım. Yalamıyor, yiyordum karımın amını. Çok geçmeden karım titreyerek ağzıma boşaldı, ama ne boşalmak! Ağzıma ne geldiyse yuttum. Sonra karımı yatağa uzatıp, elimle sikimi karımın amına yerleştirdim ve karımın amını sikmeye başladım. Travestiye de, “Ağzını boş bırakma bu Orospunun!” dedim. Travesti yarağını karımın ağzına götürdü ve karım ağzına aldı. Karım Travestinin yarağını yaladıkça ben de hızlanmaya başladım. Sonunda ben de karımın içerisine patladım ve karımın üstüne yığıldım.

Biraz sonrasında karım dudaklarımdan öpüp altımdan kalktı ve Travestinin yalayarak kaldırdığı yarağını götüne sokması için Travestiye götünü döndü. (Karım götten sikilmeyi oldukça sever). Travesti de karımın amından akanları parmaklarıyla alıp, karımın göt deliğine sürerek, yarağını karımın götüne soktu. Travesti karımın götünü sikerken, ben de karımla 69 pozisyonunda geçtim. Karım benim sikimi taşşaklarımı yalıyor, ben de karımın amını yalıyordum. Bu arada Travestinin karımın götüne girip çıkan yarrağı da tam gözümün önündeydi. Kim kimi ne kadar sikti, kim kimi ne kadar yaladı hatırlamıyorum, tek hatırladığım inlemelerin ve çığlıkların birbirine karıştığı idi. Bu durumda karım benim üstüme, Travesti de karımın üstüne yığılmıştı. Sanırım hepimiz yorulmuştu. Banyoya gittik, ilkin karımla Travesti birbirlerini yıkadılar, sonrasında da beni yıkadılar. Sonra toparlanıp giyindik ve karımla ordan ayrılıp evimizin yolunu tuttuk.

Eve vardığımızda sabaha karşıydı, gün ağırmak üzereydi. Birazdan karım da, ben de işe gidecektik. İkimiz de tatlı bir yorgunlukla birbirimize bakarak, kahvaltımızı yaptık ve evden çıktık. Karımı işe bırakıp, ben de işime gittim. O tatlı bitkinlik gün boyu sürdü…

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir