Karımın Genç Garsonum ile Ateşli Saatleri

Merhabalar ben Avusturyadan Emin, 38 yaşlarında ve evliyim. Maddi durumun oldukça iyi, Linz’de kendime ait işyerim ve Wels’in haricinde büyük bahçeli, yüzme havuzlu dublex Villam var. Karım 31 yaşlarında ve iki evladımız var. Size karımı iyi mi siktirdiğimi bahsetmek istiyorum. Önceleri aklımda asla karımı siktirmek falan yoktu, herşey buradaki itirafları ve hikayeleri okuduktan sonra başladı. Birgün karım ile seviştikten sonra internette dolaşırken, tesadüfen ‘Kaymak Gibi Sikilen Amlar’ sitesini bulduk ve sabahın beşine kadar karımla beraber burdaki bütün itirafları ve hikayeleri okuduk. Okurken oldukça heycanlandığımızı farkettik, ve o heyecanla karımla öyle bir sikiştik ki, anlatamam! Okuduklarımız, diğer insanların seks fantazileri, ikimizi de acaip tahrik ediyordu.

Artık her sevişmemizde, burdaki itiraflardan bahsediyorduk ve seks yaşamımıza renk gelmişti. Fakat gene birgün karımla sikişirken, karım, “Ellerde ne anlayışlı kocalar var, karılarına farklı erkekler sunuyorlar, sen cok Egoist’sin!” falan demeye başladı. Belli etmesem de, karımın bu sözüne oldukça sinirlenmiştim. Yetmiyormuş gibi, karım, şayet bir diğer adam olsa onunla yapacaklarını anlatarak, beni iyice kudurtuyordu. Fakat birşeyin daha farkına vardım, karımın anlattıkları karşısında, kıskançlık hissi ile beraber acaip te tahrik oluyordum. Sikim anında taş gibi oluveriyordu ve karımı sikerken daha fazla zevk alıyordum.

Birgece gene karımla sevişirken, karıma, “Sen de yapmak istermisin? Başka bir erkekle sikişmek istermisin?” diye sordum. Karım, “Hemde iyi mi isterim!” dedi. Aldığım yanıt beni şok etti, “Ciddi yaparmısın?” diye yeniden sordum. Karım nerdeyse yalvarırcasına, cidden istediğini ve yapmamızı söyledi. Ben, “Peki kiminle olacak?” dediğimde, aldığım yanıt ile birkez daha şok oldum! Karım, yanımda Garson olarak çalışan Yakup ile sevişmek istediğini ve onu oldukça istek ettiğini söyledi. Ben de, “Bunu iyi mi yaparız? O benim yanımda çalışıyor ve hergün karşı karşıya bakacağız!” dedim. Ama karım Yakupu kafasına koymuştu bir kere. Bana, Yakupla yapacaklarını anlatarak, beni iyice tahrik etti. Ve bunca senelik evliliğimizde asla yapmadığı birşeyi yaptı, o gece bana ilk defa götten verdi! Karım beni götüyle ödüllendirip ikna etmişti!

Karımın planına göre, bir Cumartesi günü evlatları kaynanama götürdük, bizim gezip tozacağımızı ve geç geleceğimizi söyledik, çocuklarında rezil olmaması için orda kalmalarını rica ettik. Ve kaynanam da kabul etti, evlatları bıraktık. Planın bir parçası olarak ben Yakup ile sinemaya gidecektim ve Yakup’a, (karımda gelmek isteyince kıramadığımı ve mecburen karımı da getirdiğimi) söyleyecektim. Akşam saat 9 da karımla beraber sinema önünde Yakup ile buluştuk. Durumu anlattıktan sonra, Yakup’un da anlayışı ile girdik sinemaya ve yerlerimize oturduk. Plan gereği karım ikimizin ortasına oturdu. Film başladığında ise, duygusal sahnelerin olduğu bölümlerde karım Yakup’a iyice yaklaşıp, o görkemli parfümü ve cilveli hareketleri ile Yakup’u baştan çıkarmıştı bile. Ama Yakup benim bildiğimden habersiz şekilde, birazcık da rahatsız olmuştu. Karımı oldukça iyi tanırım, kafasına koymuştu bir kere, o gece ne yapmış olup edip kendini Yakup’a siktirecekti. Ve bunu da yavaş yavaş başarıyordu.

Ben filmi izliyor gibi yaparak, çaktırmadan yan gözle de onları izliyordum. Filmin sonlarına doğru, karım elini Yakup’un pantolonunun önüne atınca, Yakup iyice kendinden geçmişti. Karım Yakupun yarağını okşayarak kazık gibi yapmış ama boşaltmadan bırakmıştı. Derken film bitti ve çıktık. Karım Yakupa illede hep beraber bizim eve gidip birşeyler içmeyi önerdi. Yakup da bunu beklermiş gibi derhal kabul etti. Derken eve gelmiştik. Karım bize, “Siz bahçede havuzun yanısıra oturun, ben üstümü değiştirip, meşrubat getireyim.” diye derhal içeriye girdi. Aradan 10-15 dakika geçmemişti ki, karım elinde içecekler ve üzerinde de oldukça seksi şort ve tişört giymiş bir halde geldi. İçeceklerimizi içmeye başladık. Aradan yarım saat, kırkbeş dakika geçtikten sonra karım bana işareti verdi ve “Haydin havuza girelim, yüzelim biraz.” dedi. Ben plan gereği, “Benim oldukça uykum geldi, içerde birazcık kestireyim, sen Yakupla gir havuza.” dedim ve içeri girdim.

Işığı yakmadan havuza bakan pencereden onları kolaylıkla görüp duyabiliyordum. Karım şortunu ve tişörtünü çıkarıp bikini ile kaldı. Yakup, “Yenge benim içimde külottan diğer birşey yok.” falan dediyse de, karım, “Yabancı mı var aramızda.” diyerek, elinden tutup ayağa kaldırdı ve bir çırpıda Yakupu soydu. Yakup yalnızca külotla kalmıştı. Yakup, beyaz perdede karımın yaptıklarından sonra huzurlu davranıyordu. Karımla beraber havuza girdiler. Karım havuzda çocuklar gibi su ve Yakup ile oynuyordu. Yakup da benim görmem korkusu ile birazda olsa çekingen, ama fırsatını buldukça da karıma yarağını sürtüyordu. Derken sudan çıktılar. Havuzda oynaşmaların yerini, havuz kenarında karımın götünü Yakupun yarağına sürtünerek dansı ile iyice ateşli dakikaların başlaması aldı. Yakup ben uyanır da gelirmiyim diye birazcık tedirgindi ve devamlı eve bakıyordu. Karım, “Kocamı merak etme, uyumuştur o, top patlatsalar uyanmaz, huzurlu ol!” deyince, artık Yakup da korkmadan karımı okşuyor, yarağını iyice karımın götüne bastırarak, bir taraftan da karımın boynunu öpüp, iki eli ile de göğüslerini sıkıyordu.

Karım birden dönerek Yakup’un külodunu indirince, benim gözlerim (ve karımın gözleri) fal taşı gibi açıldı, nerdeyse yuvalarında fırlayacaktı. O anda bir adam olarak kendi sikimden utandım. Yakup’un siki, abartısız 24-25 santimetre uzunluğunda ve oldukça kalın bir sikti. Karım derhal bu şoku atlatıp, “Ben bunu yalar yutarım!” diyerek ağzına aldı ve deliler gibi somurmaya başladı. Ben ise, karımı bu siki ağzına zor alıyor, amına iyi mi alacak diye düşünüyordum. Ama karım bunu problem etmeden Yakupun yarağını somura somura ağzına, yüzüne boşalttı. Döllerini de güzelce yalayıp yuttuktan sonra, bikinisi çıkararak, Yakupa ‘Sıra sende!’ der gibi, çırılçıplak birşekilde çimlerin üzerine sırtüstü uzandı. Yakup büyük bir ustalıkla karımın amını, göğüslerini ve dudaklarını parçalarcasına yalıyor, emiyordu. Çok geçmeden karım orgazm olup boşalmış ve almış olduğu büyük zevkle iniltilerini artırarak, “Hadi sok şu yarağını amıma! O kalın yarağını amımın içerisinde hissedip, onu içimde yitirmek istiyorum!” diyordu. Yakup karımın yalvarmalarına asla aldırış etmeden, dilini ve ellerini kullanmaya devam ediyordu. Karım bu sırada ikinci kez boşalmış ve iyice delirmişti, “Sik beni Yakup’um! Sik, döle doyur beni!” diyordu.

Sonunda Yakup karımın bacaklarını iyice ayırıp, yavaş yavaş karımın amına o koca yarağını sokmaya başladığında, karımın yüz ifadesi birden değişmişti. Karım sanırım alacağı zevki düşünerek olsa gerek, o acıya katlanıyordu. Yakup artık iyice karımın amında o kalın siki ile gidip gelmelere başlamış, temposunu gittikçe artırarak, karımı gözümün önünde sikiyordu. Yakup aşağı yukarı otuz dakika kadar karımı sikti ve sonunda koca yarağını karımın amından çıkarıp, göbeğine ve göğüslerine boşaldı. Bu müddette tahminimce karım minimum 3-4 kez daha orgazm olmuştu. Yakup dinlene dinlene, 3 saate yakın sikti karımı. Bu 3 saate denemedikleri, yapmadıkları pozisyon kalmamıştı. Karım birtek götünden sikmesine müsade etmedi, sanırım oldukça korkmuştu. Zaten o kalın siki mutlaka götüne alamazdı.

Sonra havuzun kenarındaki duşun altında yıkandılar ve giyindiler ve beni (sözde) uyandırmaya geldiler. Onlara, ben uyurken iyi zaman geçirip geçirmediklerini sorduğumda, Yakup birazcık mahçup bir şekilde, “Yengemle yüzdük biraz, sonra oturduk söyleşi ettik.” dedi. Tabii karımı deliler gibi siktiğini bildiğimi ve gördüğümü bilmiyordu. Yakup, “Ben gideyim artık…” diye müsade istedi. “Bu saate nereye gideceksin, evlatların odasında yat.” dediysek te, ısrarla, “Yok yok ben gideyim!” dedi. Galiba benden çekiniyordu. Nitekim ona karımın otomobilini verdik ve gitti…

Yakup gittikten sonra karım boynuma sarıldı, teşekkür etti ve öpüştük. Karım oldukça sevinçli ama bir o kadar da bitap bir haldeydi. Eee, 3 saat devam eden ateşli sikişmelerden sonra düzgüsel bir durum. Ama ben de enaz karım kadar bitkindim, o gece yalnızca karım sikilirken 5-6 kez orgazm olmadı, ben de onları izlerken 31 çektim ve 4 kez boşaldım. Çok bitap ve bitap bulunmasına rağmen, yatakodamıza gidince, karım mutluluktan sikimi taşaklarımı yaladı, ne yapmış olup etti sikimi kaldırdı ve bana gene götünü vererek, beni fazlası ile ödüllendirdi. Alan memnun, veren memnun, ben memnundum…

O günden sonra, aşağı yukarı her ay enaz 3-4 kez, evlatların okulda olduğu saatlerde, Yakup’u bir bahane ile eve gönderip, saatlerce karımı sikmesini sağlıyorum. Tabi ben de bunun karşılığını akşam evde karımdan fazlası ile alıyorum. Evet, Kaymak Gibi Sikilen Amların kıymetli itirafçı ve okuyucu dostları, bu yazıyı karımla beraber yazıp sizlerle paylaştık. Tüm karısını siktiren ve başkasının karısını siken bütün sikici erkeklere Avusturyadan selamlar!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir