Karımın Yanında Travestiye Götümü Siktirdim

Telefonumun çalmasıyla uyandım, telefonumu el yordamıyla koyduğum yerden aldım, arayanın kim olduğuna baktım, arayan karımdı. Bir an şaşırdım, dün gece karım yanımdaydı. Ne oldu diye kafamı kaldırıp odanın içerisine baktım ki, karım ve Buse ayakta ateşli bir halde sevişiyorlar. Karım beni uyandırmaya fırsatı olmadığını, onları izlemem için telefonu çaldırmak zorunda kaldığını söyleyince, “İyi yaptın aşkım!” dedim. Buse de, “Engin kusura bakma lütfen, senin bu Kaltak karını sabah uyandığımda yanımda çıplak yatıyor görür görmez benimki ayaklandı, dayanamadım. Seni rahatsız etmemek için de yataktan kaldırdım ve burda başladık. Karın seni uyandırmak istedi, ama sikimi o denli hoş yalıyor ki bu Kaltak, ‘Bırakma yala Kaltak, o denli uyandırmak istiyorsan telefon et!’ dedim. O da seni aradı.” dedi. “Tamam Busecim problem yok, harikasınız, devam edin!” deyip, yastıkları reform ve seyretmeye başladım.

Gerçekten karım Busenin yarağını o denli hoş yalıyordu ki, büyük bir keyifle seyrediyordum. Bir ara saate baktım, saat 12:30 olmuş, “Yavrum saat 12:30, siz birşey yediniz mi?” diye sordum. Karım Busenin yarağını ağzından çıkartıp, “Canım telefonla birşeyler söyle, odaya getirsinler!” dedi. Buse de, “Sen kahvaltını yapıyorsun ya Fahişe, devam et!” deyip karımın kafasını yarağına yapıştırdı. Ben Resepsiyonu arayıp odaya yemek bişeyler istedim. Anladım ki, bu gün de buradayız, birkaç telefon görüşmesi yaparak işlerimi organize ettim, karım esasen haftasonları çalışmıyordu. Onları izlerken sikim taş gibi olmuştu. Buse yanıma uzandı elini sikime atıp, “Harika olmuş bu Engin!” deyip ağzına aldı. O kadar hoş yalıyordu ki, derin bir, “Ohhhhhh!” çekip, yatağa iyice yayıldım. Buse sikimi yalarken bir taraftan da taşşaklarımla oynuyor, elini bacaklarımda, vucudumda gezdiriyordu.

Kapı çaldı. Karım, “Siz zevkinize bakın, ben bakarım!” deyip bornozu giydi ve kapıyı açtı, gelen yemekleri alıp teşekkür etti. Sonra elindekileri masaya koyup hazırladı ve “Hadi erkeklerim yemek hazır!” dedi. Buse sikimi ağzından çıkarıp kalktı. Benim de kalkmama yardım edip, kalçamı avuçladı ve “Harika kalçaların var Engin!” dedi. Yemeğe oturduk, söyleşi ederek, oynaşarak, keyifle yemeğimizi yiyorduk. Karım bitirip kalktı ve yatağa uzanıp Portakal suyunu içerken, biz de masayı toplayıp kalktık. Karım bütün çıplaklığı ve bütün rahatlığıyla yatakta yatıyor, keyifle sigarasını içiyordu. Buseyle ben de yatağın kenarına oturup, birer sigara yakıp içmeye başladık. Karım sigarasından son bir fırt çekip söndürdü ve “Hadi sıra bende, ikinizin de yarakları yalandı, yalayın beni, sikin beni!” dedi. Buse, “Hadi Engin yala şu kaltağı, ben de ağzını sikeyim!” diyerek elimdeki sigarayı aldı.

Karımın amına kafamı gömdüm ve yalamaya başladım. Buse de karımın yanına yatıp yarağını ağzına verdi. Keyifle sigarasını içerken, karıma, “Siktiğimin Fahişesi, azgın Orospu bitirdin beni!” dedikçe, karımın amı sulanıyordu. Karım bir taraftan Busenin yarrağını yalıyor, bir taraftan da eliyle başımı amına bastırıyordu. Karım aldığı zevke fazla dayanamayıp titreyerek ağzıma boşalmaya başladı. Boşalmak ne kelime, sanki ağzıma işiyordu. Sonra beni kenara itip, “Hadi Buse, erkeğimin sana hazırladığı amımı sik artık!” dedi. Buse karımın bacak arasına girip karımın sırılsıklam amını sikmeye başladı, sikerken de karıma küfretmeye başladı. Karım da Busenin beline bacaklarını dolamış ve yakaladıkları ritimle zevkin doruklarına çıkıyorlardı…

Buse karımı bir müddet siktikten sonra, “Geliyorum lan Orospu!” deyince, karım Busenin beline doladığı bacaklarını iyice sıkıp Busenin döllerini amının derinliklerine kadar fışkırtmasını istiyordu. Buse karımın amına boşalırken karım da derin bir “Ohhhh!” çekip, “Harikasın Buse, beni bitirdin!” deyip öpüşmeye başladılar. Birbirlerini öpmüyor, yiyorlardı. Buse karımın üzerinden kalkıp bana, “Hadi Engin, şimdi bu Orospuyu sikme sırası sende!” diyerek, eliyle sikimi karımın içini döllerle doldurmuş olduğu kaygan amına yerleştirip seyretmeye başladı. Karımın içi döl dolu amına girip çıktıkça, çıkan sesler beni uçuruyordu. Bu esnada Buse de kalçalarımı okşuyordu. Karım beni sırt üzeri yatırıp üstüme oturdu. Otururken amından sikime, oradan da götüme doğru döllerin aktığını hissettim. Karım üstüme oturunca taşşaklarımla oynamaya başladı. Sonra ters dönerek taşşaklarımdan götüme doğru akan dölleri göt deliğime sürmeye ve deliğimle oynamaya başladı. Acayip keyif almış, uçuyorum sanmıştım.

Buse banyoya duş almaya gidince, karım üstümden kalkıp göt deliğimi yalamaya başladı. O kadar hoşuma gitmişti ki anlatamam, bütün kaslarım gevşemişti. Yüzüstü dönerek daha huzurlu yalamasını sağladım. Karım bir müddet yaladıktan sonra, “Kocacğım, kalçaların Busenin oldukça hoşuna gidiyor, sanırım seni sikmek istiyor!” dedi. “Kes sesini Kaltak, yalamaya devam et!” dedim. Karım dilini göt deliğime sokmaya başlamıştı. Anlatılmaz bir keyif alıp inlemeye başlamıştım, elimle karımın kafasını götüme bastırarak, dilini daha derine sokmasını istiyordum. Karıma Buseyi çağırmasın söyledim. Buse geldi ve “Oo mükemmel bir manzara, ben ne yapmalıyım şimdi?” dedi. Ben de, “Gel yarağını ağzıma ver!” dedim. Buse yarağını ağzıma verince dayanılmaz bir arzuyla emmeye başladım. Karım da götümü yalamayı bırakıp, parmağını, zevkten açılıp kapanan götüme sokmaya ve bir taraftan da taşşaklarımla oynamaya başlamıştı…

Busenin yarağı kalkmıyordu, tamamını ağzıma almış yalıyor, yiyordum. Karım elini götümden çekip, “Ben 5 dakika bir yere gidip geliyorum!” dedi ve üstünü giyinmeye başladı. Ne bulunduğunu anlamamıştım, karım giyinip çıktı. Ben Busenin yarağını yalamaya devam ettim. Sikim direk gibiydi. Buse, “Engin seni sikmek istiyorum, doğal olarak sen de izin verirsen?” deyince, sesimi çıkarmayıp yarağını yalamaya devam ettim. Buse de benim kalçalarımı göt deliğimi okşamaya başladı. Busenin yarağı ağzımda büyümeye başlamıştı, anladım ki beni sikme arzusu onu heyecanlandırmıştı. Kalkıp arkama geçti, yarağını deliğime sürtmeye başladı. “Harikasın Engin, sen de kendi göt deliğinin pembeliğini görsen, sen de bu götü sikmek istersin!” deyince, kendimi Buseye siktirmeye karar verdim. Fakat karımı da merak etmeye başlamıştım. Buseden izin isteyip banyoya gittim, ona da dinlenmesi için fısat verdim. Duşa girince kafam karışmıştı, allak bulaktım. Bu şekilde duşumu alıp çıktım…

Bu arada karım gelmiş, tekrar soyunmuş ve bira içiyordu, “Aşkım sıhatler olsun, ben yokken neler yaptınız yaramazlar?” deyip gülüyordu. Buse de karıma, “Ben kocanı sikmek istiyorum, ne dersin?” diye sordu. Karım da, “Sik tabi, ama sikmeden şunları için!” dedi ve bizlere birer adet Via.. hapı verdi, içtik. Sohbet ederken karım benim kucağıma yattı, bir taraftan sikimi yalıyor, bir taraftan göt deliğimle oynuyordu. Parmağı götüme girip çıktıkça, gevşemiş olan götüme ikinci, daha sonra üçüncü parmağını sokmaya başladı. Götüm artık sikilmeye hazırdı, “Hadi aşkım domal!” dedi. Ben asla itiraz etmeden domaldım. Karım götüme krem sürüp, Buseye de, “Gel, erkeğimin götünü sana hazırladım, tam sikilmelik oldu!” dedi. Buse yarağını ilkin karımın ağzına verdi, birazcık yalatıp sonra iyice sertleşmiş olan yarağını göt deliğime sürtmeye başladı. Tam kıvamında olan götüm o yarrağı almaya hazırdı…

Buse yavaş yavaş yüklenmeye başladı, kafasının girdiğini hissetim. Canım yanmıştı, ama sesimi çıkarmamıştım. Buse birazcık bekleyip, yavaş yavaş yarağını götüme sokmaya başlamıştı. Her santimini hissediyor, canım yanıyordu. Karım da sırıtarak, “Vaay, benim ibne kocam götünü de siktirirmiş, sen artık ibne oldun!” diyordu. Buse kasıklarını kalçalarıma dayamış bekliyordu ve yavaş yavaş girip çıkmaya başladı. Bir süre girip çıktıkça acı yerine zevk almaya başlamıştım. Artık acıdan değil zevkten inliyordum. Buse götümü ne kadar sikti bilmiyorum, artık bir piston gibi girip çıkıyordu. Boşalmak üzereydi, “Geliyorum!” deyip, son darbeyi yapmış oldu ve kasıklarını yapıştırıp, içimde döllerinin sıcaklığını hissetmemi sağladı. Sanki hortumdan su akıyordu, oldukça hoşuma gitmişti. Siki inene kadar içimde kaldı, inince yana düşüp dudaklarımı öptü ve “Teşekkür ederim Engin, mükemmel bir götün var, ben bu götü de, karının amını da, ağzınızı da sikmeye doyamam!” dedi.

Karım beni sırtüstü çevirip, götüm sikilirken inmiş olan sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı. Götümdeki o tatlı acıyla beraber sikim ayağa kalktı. “Hadi ibne kocam, sen de beni sik ve rahatla! Bu gün daha yeni başlıyor, seni seviyorum!” deyip domaldı. Karımın sırılsıklam olmuş amına girip, karımı sikmeye başladım. Bu sırada götümden akan dölleri de hissediyordum, o heyecanla karımın içerisine boşalıp, üzerine yattım. O şekilde birazcık dinlendik ve hep beraber duşa girdik. Evet, karımın söylediği gibi, gün daha yeni başlıyordu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir