Kızımın 17 Yaşındaki Sikicisi Beni de Sikiyor

Merhaba sex hikaye sitesinin seks sevenleri. Ben Banu. İzmirliyim. 38 yaşında, sigortacı bir bayanım. 16 yaşlarında Liseye giden oldukça hoş, oldukça tatlı bir kızımla, benden 15 yaş büyük, Banka Müdürü bir kocam var. Kusura bakmasın ama, muhtelif kereler kocamı aldattım. Sebebine gelince, kocam sekse pek düşkün olmayan, ayda bir yarağı kalkınca üstüme çıkıp, 2 dakikada boşalan, bitik bir adam. Oysa ben sikilmeye doymayan, döle, sperme aç, hoyratça sikilmek, siktirmek isteyen bir kadınım. İzmirde maksimum Sigorta Poliçesini ben pazarlar, hep ödüller alırım. Çünkü birçok malı, mülkü, yatı, otomobili olan yetişkin erkeklerin, zevk için çoook fahişeliğini yapmışımdır. Ama fantazilerimde hep, ilk ergenliğe geçen bir delikanlıya kendimi çatır çatır siktirmek istemiş, ama bunu programa cesaret edememişimdir.

Bundan 6 ay evvel, öğlen saatlerinde, unuttuğum bir evrakı almaya eve gittiğimde, evden gelen kızımın feryat sesleriyle karşılaştım. Paniklemiştim, kızım o saatte okulda olmalıydı! Tam o sırada kızımın odasından, “Ohh aşşkıım, ohh…” diye inlemeleri geliyor, birkaç saniye sonrada gene feryat seslerine karışıyordu. Usulca kızımın odasına doğru gittim. Anahtar deliğinden baktığımda, daha ilkin evimize defalarca ders çalışmaya gelen, Canan hanımın oğlu Alper, kızımın götünü sikmeye çalışıyordu! Alper kızıma yalvarıyordu, “Aşkım tamam, ilk olduğundan birazcık acıyacak, ama bakiresin diye amını da sikemiyorum, 31 çekmekten bıktım valla! Nolur katlan birazcık da, sikeyim şu götünü!” diyordu. Kızımı öyle görür görmez kendi gençliğim aklıma geldi, ben de Kız iken ilk götten vermiştim. Halen o ilk götten yediğim sikin tadı götümün en derinlerinde tatlı bir sızı olarak kalmıştır. Kızım da bu götten yediği siki, bu sızıyı hiç unutmayacaktır. Bir süre daha izlediğimde, Alper sikini sonunda kızımın götüne sokmayı başardığını, ama tecrübesizliğinden kaynaklı kızımın götünü iyi sikemediğini farkettim. Zaten fazla da dayanamadı, 5 dakika sonra, taze döllerini kızımın ilk kez sikilen götünün derinliklerine boşalttı. Sikini çıkardığında, kızımın götünden sızan hafifçe kan yarağına bulaşmıştı…

Korkunç tahrik olmuştum, o anda içeriye dalıp, Alperin sikini yiyip bitirebilirdim, o kadar yani. Bunu yaparsam en büyük fantazim gerçekleşebilir, veya elimden yitik gidebilirdi. Derhal karar verip odaya daldım. İkisi de ürkü durumunda yorganın dibine saklanmaya çalıştılar. Yorganı üstlerinden birazcık çekip, “Kızım nelerdir bu yaptığın?” diye sordum. Kızım, “Anne ne olur kızma, okulun tek bakire kızı benim, ama canım oldukça sevişmek istiyordu. Alper okulun en yakışıklı öğrencisi, daha ilkin birkaç defa ağzıma verdi, ama şayet götümü sikmezse benden ayrılmakla tehdit etti!” dedi. Kızıma, “Götün nasıl?” diye sordum, “Biraz canım yandı ve kanadı, o kadar.” dedi. Kızıma, “Giyin ve evden çık, ben çağırıncaya kadar da gelme, Alperle konuşacaklarım var!” dedim. Kızım apar topar üstünü başını giydi ve çıktı.

Kızım gidince Alpere, “Utanmıyormusun kızımı seni bırakırım diye tehditle götünü sikmeye! Seni annene babana söyleyeceğim!” diye fırça attım. “Banu abla inan kızınızı oldukça seviyorum, ama 31 çekmekten bıktım, bütün dostlarım bir kızla sikişti, sikişmeyen bir ben kaldım, benle dalga geçiyorlar!” dedi. Yüzü kıpkırmızıydı. “Ne olur anneme babama birşey söyleme, ne istersen yaparım!” dedi. Alperin artık hiç kaçarı yoktu, ne istesem sike sike yapacaktı. Ogün de tesadüfen herzamankinden daha dekolte giyinmiştim. Dudaklarımı hafifçe ıslatarak, mini eteğimle frikik verip, Alperle gözgöze geldim. Alpere şuh bir sesle, “Günde kaç kere 31 çekiyorsun?” diye sordum. Alper sorduğum soruya iyice şaşırmıştı, gözü bacak arama, mini eteğimden görünen küloduma takılmıştı. Gülümseyerek, “Hayrola Alper, 31 çekmeye araç-gereç mi topluyorsun?” dedim. Alpere iyice cesaret gelmişti, “Banu abla esasen seni azca düşünüp 31 çekmedim, çarşaflara, banyonun fayanslarına azca attırmadım.” dedi…

Ben Alpere daha da cesaret vermek için, “Yaa, öyle mi? Peki maksimum neremi sikmeyi hayal ettin? Amımı mı, götümü mü?” diyerek, bacaklarımı birazcık daha ayırdım. Alper yutkunarak bakışlarını küloduma kenetlemişti. Alper yanıt veremeyince, elimi yorganın dibine sokarak sikini yokladım. Siki kalkmıştı. Sikini birazcık okşadım ve tekrardan sordum, “Haa? Amımı mı sikmek isterdin, götümü mü?” dedim. Alper bütün cesaretini topladı ve “İkisini de, hem amınızı hem götünüzü sikmek isterdim!” dedi. “Sik ozaman, daha ne duruyorsun!” dedim. “Ama kızınıza söylemeyeceksiniz, değil mi? Kızınızı harbiden oldukça seviyorum! Kızınızı amından da sikmeme izin verecekmisiniz?” dedi. “Bak Alpercim, tamam kızımı sikmene izin veriyorum, ama amından sikince içerisine mutlaka boşalma, tamam mı? Onun haricinde izin var!” dedim. Fırlama hemen, “Banu abla tamam da, senin içerisine boşalmaya izin var mı?” dedi. “Var var, hadi gel seni 31 çekmekten kurtarayım!” diyerek dudaklarına yapıştım. Alper acemice öpüyor, boynumu göğüslerimi okşuyor, arada da bacaklarımı, amımı külodumun üzerinden avuçluyor, mıncıklıyordu. O kadar toy ve tecrübesizdi ki, tarafındaki herşeye hazır karıyı doğru dürüst sikemeycek kadar acemice davranıyordu.

Fazla uzatmadan yorganı üzerinden tamamiyle çektim, kasıkları ve taşakları yeni kıllanmaya başlamış dipdiri sikini ağzıma aldım. Siki tazecikti, taşaklarını ısırıyor, Alpere saksonun her türlüsünü çalıyordum. Alper 2-3 dakika sonrasında heyecandan titreyerek, mis gibi spermlerini gırtlağımın duvarına fışkırtarak ağzıma boşaldı. Ben sikini emmeye devam ettim, sikini yiyecekmişim gibi hırsla emiyordum. Alper nerdeyse zevkten bayılıyordu. Menilerini son damlasına kadar emdim. Boşalmış, ama yarağı inmemişti, sikini tekrardan ağzıma sokmaya çalışıyordu. “Şşşt… Acele etme!” diyerek dudaklarından öptüm ve derhal soyundum. Alpere ilkin arkamı döndüm götümü gösterdim, sonrasında tekrardan yüzümü dönüp, bir ayağımı yatağa koyarak, parmaklarımla amımın dudaklarını ayırdım ve “Göt mü? Am mı? Önce hangisini sikmek istersin?” dedim. Artık iyice kendine itimatı gelmiş, bana ismimle hitap ediyor, gol atmanın rahatlığıyla, “Banu üstüme çık, amınla sikime otur ve zıpla!” diyordu. Dediğini yaptım. İnanın tam 15 dakika amımı o pozisyonda sikti. Elleriyle götümü avuçlayarak, beni kucağında hoplata hoplata, yaşam dolu döllerini amımın içerisine fışkırttı! Bu sefer de ben zevkten bayılıyordum, üzerine yığılıp kaldım…

Alperin tazecik dudaklarını ve dilini öpe öpe, yalaya yalaya doyamıyordum. “Artık ulusal de oldun…” diye birazcık şakalaştıktan ve dinlendikten sonra, yarağına elimi attım, tazecik yarağı tekrardan canlanmıştı. Eee olacak okadar, 17 yaşlarında gencecik delikanlı, onun yarağı günde 5-6 sefer kalkmayacak da, erkeğimin yarağı mi kalkacak. Alper kalktı ve derhal arkama geçti. Beni yatakta domalttı. Artık sıra götüme gelmişti. Abaza soytarı (sanki bana ‘Götünde şov yapacam, kızından daha fazla inletecem!’ der gibi), bu güne kadar onlarca yarağı rahatlatmış götüme hırsla soktu taze sikini. 2 saat ilkin kızımın götünü delen çivi gibi sik, şimdi benim götümü çatır çatır sikiyordu. Alper, “Banu, bundan sonrasında hep, hem seni sikecem, hem kızını! Artık ikiniz de benimsiniz!” diyerek, işini sağlama almak için de, biryandan Cep telefonuna beni götten siktiğini çekiyordu. Aklınca ben yokuş yaparsam beni onla tehdit edecekti. Beni hep sikmek istemesi hoşuma gitmişti, kameraya, “Canım Alperim, erkeğim benim, hem kızımı hem beni hep sik, katiyen bırakma beni, sikini esirgeme benden ne olur!” diye cilveler yapıyordum. İyice kuduran Alper götümün içerisine son 20 yılımın en körpe spermlerini akıttı.

“Canım benim, götümün deliğini döllerinle yıkadın, sağol erkeğim!” diye götümden çıkardığı sikini öpmeye, yalamaya, emmeye doyamadım. Fakat çalan telefonumun sesiyle kendime geldim. Arayan kızımdı, “Anne yaa, ne konuşuyorsunuz iki saatir? Geleyim mi?” diye sordu. Kızıma, “Tamam kızım konuşmamız bitti, otuz dakika sonrasında gel!” deyip kapattım. İkimiz de çabuk giyindik. Bir süre birbirimize sarıldık, öpüştük. Alper, “Banu seni sikmeye doyamadım, ne olur bana hep ver!” dedi. “Tamam aşkım sana hep verecem, ama kızımın bundan haberi olmayacak!” dedim. “Ayıpsın Banu, ben çocukmuyum, kuşkusuz söylemem!” diye laf verdi. Ve sözünü de tuttu, ben de tuttum tabi.

17 yaşındaki fırlama, 6 aydan beri kızımın haberi olmaksızın, hem beni hem kızımı sikiyor! Kızım ayrıca kızlığını yitirdi ve mutluluktan uçuyor, amdan sikişmesine izin verdim diye. Kızıma, “Alper içerisine boşalıyor mu?” diye sordum. “Asla boşalmıyor anne, hemde o kadar, boşal içime aşkım söylediğim halde yinede yapmıyor. Ama götümü affetmiyor, minimum 2 posta götümü suluyor dölleriyle!” dedi.

Benim gibi yaşamı dolu dolu yaşayan bütün yetişkin bayanlar, etrafınızdaki Alper gibi gençleri kaçırmayın! İnanın tonlarca para verdiğiniz güzellik kremleri vitaminleri yerine, ergen gençlerin spermlerini yalayın, yutun, yüzünüze sürün, amınızı götünüzü fışkırta fışkırta siktirin, bakın iyi mi dirileşiyorsunuz!

Tüm gençlerin tazecik yaraklarından öpüyorum! Hoşçakalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir