Köyde İlk Sikildiğimin Tadını Birdaha Hiç Bulamadım

Slm ben Mert, sanayide oto tamircisiyim. O zamanlar Köyde bir dostum vardı onunla bizim eve gittik. Eve girdiğimizde bizimkiler yoktu, amcamlara gittiklerini belirten bir not bırakmışlar. Neyse, arkadaşımla söyleşi ederken, o, “Benim yarak büyük!”, ben, “Yok benim yarak daha büyük!” derken, iddalaştık çıkardık yarakları. Birbirimizin siklerine bakıp karşılaştırırken başladık 31 çekmeye. Zevklerimiz iyce artıyordu, iyice soyunduk. Derken ilk atılım ondan geldi, “Birbirimizin götüne sürtelim mi?” diye sordu. Ben yanıt olarak derhal yüz üzeri yattım. Arkadaş arkamdan üstüme uzandı ve sikini götüme sürttürmeye başladı. Götümün yanakları içinde gidip geliyordu.

Bir süre sonrasında bana, “Sokayım mı?” dedi. Aslında canım oldukça sikilmek istiyordu, ama sok diyemedim. Arkadaşım birazcık daha sürtündükten sonrasında iyice kalkan siki artık içimde hissetmek istiyordum. “Sok, ama yavaş yavaş sok!” dedim. “Tamam!” dedi. Evde nede olsa kimse yoktu, beni saatlerce sikebilirdi. Derken götüme ağır ağır girmeye başladı. Aynı zamanda götüm de acımaya başladı, ama oldukça zevkliydi. Yarrağı götüme girdikçe ben zevkten çıldırıyordum. Sonunda o an geldi, yarrağını tamamiyle sokmuştu götüme. Ben götümü birazcık kaldırdım ve domaldım. Elimi arkaya atıp sikini tutuyordum bazı durumlarda hepsini sokmasın diye, bazı durumlarda oldukça acıyordu. Arkadaşım gidip gelmeye başladığında iyice koyverdim, beni bir hoş sikmesi için elimi yarağından çekmiştim artık. Aldığım zevkten kaynaklı acı falan umrumda değildi. Canım iyice sikilmek istiyordu (şimdi olduğu gibi). Arkadaşımın da artık iyice zevke geldiğini hissettim. Biraz daha götümü siktikten sonra, büyük bir coşkuyla, “Geliyorum!” diye bağırıyordu. Nihayet o tatlı an geldi ve içime boşaldı.

Benim ise halen sert olan yarağım telefon direği gibi ayaktaydı. Arkadaşım, “Sıra sende!” dedi, yarağımı ağzına aldı ve emmeye başladı. Emdikce ben de azıyordum ve sabırsızlıkla ben de onu domaltıp götünü sikmeyi bekliyordum. Arkadaşım yarağımı öyle bir yalıyordu ki nerdeyse ağzına boşalacaktım. Sonra kendi kendine domaldı, yarağımı eliyle götünün tam orta noktasına dayadı, “Hadi sok!” dedi. Ben de yavaş yavaş bastırmaya aşladım. Kafasını soktum tam, ufak bir feryat atarak gerisini de içerisine almaya başladı. Hepsi içerisine girdiğinde tamamiyle elini çekti. Ben artık ağır ağır gidip gelmeye başladım. O da muhteşem zevk alıyordu, ben de. Biraz hızlandım ve içerisine boşaldım. Duş aldık, duş alırken bile birbirimizi bırakamıyorduk. Arkadaşım beni birkez daha sikmek istiyordu. Tabi, daracık, kılsız, kaymak gibi, tazecik bir götü kimsikmek istemez ki. Banyoda birer kez daha şikiştik.

Arkadaşımla tam 2 yıl süresince yalnızca birbirimizi siktik. O sonrasında yatılı okula gidince götüm yaraksız kaldı. Canım sikilmek istiyor, ama beni sikecek yarak yok. Genellikle parmağımla avutuyordum kendimi, parmağımı götüme soksamda reel yarağın tadını vermiyordu. Kimseylede bu mevzuyu paylaşamıyordum, güvenemiyordum kimseye. Sonunda askerlik tarihi geldi, askerlik devri süresince yaraksız kaldım, asla yarak yemedim. Askerden sonrasında İzmire gittim çalışmaya, oradada kendimi asla kimseye siktiremedim, yani kimselerle olamıyordum, korkuyordum tanıdık olmayınca. Daha sonraları Pınarbaşındaki travestilerle düşüp kalkmaya başladım. Elimle travestinin sikini kaldırıyordum, kaldırınca arkamı dönerek sikini sokuyordum götüme. Travesti siki da olsa, iyice özlemiştim yarak yemeyi. Bazen bir travestiye kendimi siktirirken öteki bir travesti daha geliyordu. Hiç istifimizi bozmadan sikişiyorduk, öteki travestinin sikini da kaldırıp sokso çekiyordum. Bir yıl bu şekilde geçti, tekrar travestilerle görüşmedim. Köyde ilk sikildiğimin tadını birdaha asla bulamadım.

En son Bornova’da 18-19 yaşlarında, Burak isminde yakışıklı bir gençle tanıştım. Akşam vaktiydi, ufak parkta oturup muhabbet ederken, bana, “Bira içermisin?” dedi. Ben, “İçerim.” deyince, büfeden 8 tane bira aldı. İkişer tanesini parkta içtikten sonrasında evine gittik, evde kimse yokmuş. Biralar sonuna gelmişti kafalar güzelleşti. Burak bana, “Beni sikermisin?” dedi. Ben daha olur demeden soyunmaya başladı. Burağa, “Daha ilkin asla siktirdin mı?” diye sordum. Burak da, “Tadına bakınca anlarsın!” dedi, birazcık sakso çekti ve götünü bana döndü. Alkolünde etkisiyle o gece Burağı siktim. Burak pasifmiş, o beni sikmedi. Oysa müthiş sikilmek istiyordum. Anlayacağınız götüm gene yaraksız kaldı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir