Sonunda Aradığım Dipdiri Kalın Yarrağı Buldum

Merhabalar, adım Neşet, 48 yaşındayım. Aşağıda anlatacaklarımı geçen yıl yaşadım. Hem de daha önceden planlamadığım, aklımdan geçirmediğim halde…

Otelin barında, derhal yanı başımda oturan, genç insanla neredeyse dirsek temasıyla dikiliyor ve içkilerimizi yudumluyorduk. Otel ve bu nedenden dolayı de bar oldukça kalabalıkdı. Gelen bara takılıyor, insanoğlu yığıldıkça yığılıyordu. Masalar da doluydu. Bara gelen her yeni bir şahışla, hafif bir kıpırdanma başlıyor, hepimiz yeni gelene de yer açma kaygısına kapılıyordu. Bu nedenle yanımdaki delikanlı da bana doğru yaklaştıkça yaklaşıyordu. Artık o hale gelmiştik ki, neredeyse ten tene dikilecektik. Bir yandan da söyleşi ediyorduk.

O bana doğru sokuldukça içimde birşeyler kıpırdamaya başladı. Bana neler oluyordu bilmiyordum. Ama bildiğim bir şey varsa, o da bu genç insanla alakalı olarak aklımda canlanan fantaziler olmuştu. O’nu istiyordum. Öyle ya da bu şekilde onu istiyordum. Sanki onun da beni istediğine dair bir duyguya kapılmıştım. Yer açma bahanesiyle bana yaklaştıkça yaklaşan insanın sıcaklığını algılar bir haldeyken, o sağa ya da sola doğru yapmış olduğu hareketlerde, usul usul orama burama dokunuyordu. Bir bana bir diğerlerine söz yetiştirmeyi de dikkatsizlik etmiyordu. Öbür tarafındaki insanla söyleşi ederken tuhaf bir halde onu kıskanmaya başlıyordum. Sanki oyuncağım elimden alınacak gibi geliyordu. Usulca cebimden oda anahtarımı çıkararak, bir müddet elimde tuttum. Bir ara onunda görebileceği bir halde bardakların yanına bir yere koydum. Oda numaramı farkettiğinde bana hafif gülümsedi. Mesajımı almıştı.

Bir bardak içki söyleyip beraberimde yukarı çıkaracaktım. Oradan ayrılırken kasıtlı bir şekilde, düşündüklerimden dolayı esasen önümde sertleşmiş olan yarrağımı o genç erkeğe sürterek yukarı yönlendim. Ama O da boş durmamış, asla kimseye hissettirmeden götümü hafif okşamıştı. Bu vaziyet tarifsiz bir seviyede hoşuma gitti. Kısa bir müddet sonrasında yukarıda beni çoktan kollarına almış, oda kapısının derhal yanısıra sırtımı duvara dayamış, kendisi de bütün vücudunu bana yapıştırmıştı. Hem de içeri girer girmez, asla konuşmadan. Dudaklarıyla dudaklarımı, yarrağı ile yarrağımı, gövdesiyle de duvara dayalı gövdemi eziyordu. Her iki eliyle de, suratımı, baldırlarımı, kıçımı yani dek getirmiş olduğu her yerimi okşuyordu. Anlamıştım. Beni karısı yapacaktı.

Bu yaşımda, hayatımda ilk kez bir erkekle sevişiyordum. Bu ilginç bir olaydı. Ama dahi garibi ise korkulu bir zevk almam, onun etken sevişkenliği neticesinde de karısı olmayı baştan kabul etmemdi. Ohalde bana düşen onu sevinçli etmekti. Kendimi duygularıma ve onun isteklerine bıraktım. Hiçbir şekilde direnmiyordum. O’da bunu hissettikçe coşuyordu. Dilimi, dudaklarımı emiyor, boynumu yalıyor, her tarafımı okşuyordu. Ne vakit soyunmuştuk, beni iyi mi soymuştu. Hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Sadece bulutların üstünde gibiydim. Yatağa doğru yöneldik. Sırt üzeri uzandı yatağa. “Yala beni, aşkım. Bitir beni!” diye inliyordu. Üzerine uzandım. Ellerim bedeninde gezinirken, dudaklarım, nefesim ve dilimle her tarafında dolaşıyorduk. Sonsuz bir isteriklikle süratli hızlı seviyordum onu. Benden menun kalmalıydı. Tahmin edemiyeceği kadar azdırmalıydım onu. Oohhh, yarrağı ağzımdaydı. Onun o kalın, dipdiri yarrağını boğazıma kadar yerleştirip çıkarıyordum.

Ne kadar vakit geçti bilmiyorum, fakat yarrağı sertliğe iyice kilitlenmiş ve hem benim yalayışımdan, hem de akan suyundan dolayı kayganlaşmıştı. Artık içimi yarrağıyla doldurabilirdim. Acıyacaktı fakat ilk seferde normaldı. Elimle yarrağını diktim ve göt deliğime sürtmeye başladım. Bir yandan da onu süzüyordum. Zevkten gözleri kısılmış, burun delikleri irileşek açılmış, sanki körük gibi soluyordu. Sürekli “Ooooh, aşkım, harikasın.” diye inliyordu. Artık içime almalıydım, o muteşem erkekliği. Yarrağının o hoş başını göt deliğime dayadım. Üstüne oturdum. Zaten zevkten uzunca bir süredir seyirmekte olan göt deliğim yarrağının kafasını kertiğine kadar almıştı bile. Ben yarrağının, hayır artık benim olan yarrağın üzerine oturup kalkıyor, her oturuşta da götümü daha sertçe bastırıyor, ve birazcık daha fazlasını alıyordum içime. Santim santim daha derinlerime kayıyordu. O ne görkemli bir acıydı. O ne görkemli bir hazdı. Göt deliğim onun yarrağını yutmak istercesine kendi kendine açılıp kapanıyordu. Böylelikle köküne kadar aldım içime. İçim dolu dolu olmuştu. Önce birazcık öylece bu hoş yarrağın üstünde oturdum.

İçimdeki yarrak ta bir kalp gibi seyiriyodu. Yavaş yavaş hareket etmeye başladım. Ben oturup kalkıyordum. O da benim ritmime uyarak içime girip girip çıkıyordu. İniltilerimiz, seslerimiz birbirine karışıyordu. Yatakta oldukça güçlüydü genç kocacığım. Sanırım otuz dakika kadar beni sikti bu pozisyonda. Birden bire bir volkan gibi patladı içimde. Döllerinin ılıklığı aklımı başımdan alıp götürdü. Ben deliğimi sıktıkça sıkıyor, onun dışarı kaymasını önlemeye çalışıyordum. Doyamamıştım. Daha da içimde kalmasını istiyordum. Ama olmadı. Yarrağı ufaldı, ufaldı ve çıktı. Şimdi ben sert bir haldeydim. Kilitlenmiştim öylece. Boşalamamıştım. İsterikbir zevkle kıvranıp duruyordum. Oooh, yakışıklı genç sevgilim kayarak altımdan kalktı. Yarrağıma yöneldi. Kertiğine kadar aldı ağzına. Hafif hafif dişlerken, diliyle başını yalıyordu. Bunu birkaç defa takrarlıyor, sonrasında da bütün yarrağımı köküne kadar ağzına alıyordu. Dakikalarca yaladı yarrağımı, emdi. Sonra da birden domaldı önümde. Uysal bir hanım gibi. Parmaklarıyla yarrağımı götünün deliğine dayadı.

Hafif bir zorlamamla yarısına kadar girdi. İkinci zorlamamda ise tamamı. Alev alev yanıyordu içi. Benim sikmem onunki kadar sürmedi, fakat oldukça büyük bir zevk almıştım. O da. Hem beni sikerken, hem de bana siktirirken. Sikmesini ve sikilmesini oldukça iyi biliyordu. İlk sikişmemizin sonrasında yan yana uzandık. Dudak dudağa öpüşüyorduk. Yarrağını elime almış vaziyette uyuya kalmışım. Bir ya da iki saat sonrasında avucumda bir sertlikle uyandım. Dudaklarımı öperken fısıldıyordu. “Biliyor musun, uyurken yarrağımı elinden asla bırakmadın.” dedi. Utanmıştım. O ise bana, “Ben aradığım kişiyi buldum. Sen benim hem karım, hem de kocam oldun. Ben bu şekilde bir erkek arıyordum. Sen ayrılmayı istemediğin sürece seni terk etmem!” diye fısıldıyordu.

Ayrılmayı istemediğim sürece mi? Ondan ayrılmayı niye isteyecektim ki? Ben aradığım yarrağı bulmuştum. Hem onunla sikiştikten sonra, karımı sikmek artık daha ayrı bir haz veriyor bana…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir