Tehdit Ettim Am Siktim Tehdit Ettim Sikildim

Daha 16 yaşlarında idim o zamanlar. Köydeydim. Fındıklar toplanmış, biz de arkadaşlarla fındık başağı yapıyorduk. O bahçe senin bu bahçe benim, bahçe sahiplerinden gizli saklı fındık toplar, sonra Bakkala satar çikolata, şekerleme alır, günümüzü gün ederdik.

Birgün arkadaşlarla Zübeyir amcanın toplanmamış bahçesine girmiştik. Fındık çalıyorduk ki, Zübeyir amcanın tüfeğini ateşlemesiyle herkes çil yavrusu gibi dağıldık ve kaçtık. Ama Emine kaçamadı, korkudan fındık ağacının altına oturuverdi. Zübeyir amca Emineyi elde etti ve tartaklamaya, “Toplanmamış yerden fındık çalmanın ne demek bulunduğunu şimdi görürsün!” diyerek, saçlarından tutup dövmeye başladı. Hendeğin arkasından biz olanları gizlice seyrediyorduk. Emine korkudan şalvarına işemeye başladı. Hem ağlıyor hemde işiyordu. Eminenin şalvarı ıslanmıştı. Zübeyir amca bu durumu görür görmez dövmeyi bıraktı ve “Şimdi sen görürsün!” diye Eminenin şalvarını ve donunu bir çırpıda indiriverdi.

Emine de 16 yaşındaydı. Bacakları bembeyaz, amı kılsızdı. Biz her şeyi net olarak görüyorduk. Aramızdaki dikenlerden dolayı, Emine de Zübeyir amca da bizi görmüyorlardı. Zübeyir amca Emineyi yere yatırdı ve kendi pantolononu da indirdi, yarağı kalkmış şekilde Eminenin üzerine çullandı. Emine bağırıyor, ortalığı birbirine katıyor, fakat Zübeyir amca Eminenin bacaklarını omzuna kaldırıp, bir iki sikiyle sıvazladıktan sonra, Eminenin cayırtısıyla beraber altına kadar geçirdi. Eminenin sesi kesilmiş, Zübeyir amca sikmeye devam ediyordu. 10-15 dakika sikti ve kalktı. Emine bayılmış ki, suratına birkaç defa tokat atarak kendine getirdi ve “Defol bahçemden, birdaha burada görürsem sikerim hepinizi!” diyerek şalvarını üzerine attı ve gitti.

Biz Emineyi beklemeden bahçeden kaçtık. Emineyi akşam mahallede gördüm. Emine bana, “Niye kaçtınız lan? Niye beni bıraktınız gittiniz!” diye sitem ediyordu, fakat Zübeyir amcanın kendini siktiğini bilmediğimizi sandığından, “Ben de sizden sonra kaçtım. Neden beni beklemediniz?” diyordu. Ben de, “Herkes kaçtı, fakat ben seni bekledim. Zübeyir amcanın sana neler yaptığını gördüm. Ama tüfeği vardı, korkudan seni kurtaramadım!” diye yakınlık gösterdim. Emine herşeyi bildiğimi anlar anlamaz değişti, “Ne olur kimselere söyleme! Hayvan erkek kızlığımı bozdu. Daha yeni kalktım yataktan. Her tarafım sızlıyor!” diye o da bana yakınlık göstermeye başladı. Arkadaşlara söylememem için de sıkı sıkı tembihledi.

9-10 gün sonra gene başak hazırlamaya bahçelere girdik. Emine busefer benim yanımdan ayrılmıyordu. Ben de işaret ederek ayrı bir bahçeye doğru gittim, Emine de peşimden geldi, arkadaşları ektik. Başbaşa kalınca, “Söylemedin dimi kimseye?” diye sordu. Ben de, “Söylermiyim, aramızda sır!” diye emniyet sağlamaya çalıştım, ama, “Bir kere öpeyim ben de!” diyerek rüşvetimi istedim. Bu, “Olmaz!” falan, naza çekmeye başladı. Ben de, “Sen bilirsin, Zübeyir amcayla yaşadıklarını millete anlatmamı istemiyorsan, bir öpücük ne ki?” diye yoklamaya başladım. “Tamam o zaman, bir kere öp, fakat hiç kimseye söyleme!” diye yanağını uzattı. Ben yanak dudak arası bir kere öptüm, fakat sikim kalkmıştı. O zamanlar seks nelerdir pek bilmiyoruz ikimiz de. Televizyonlardan öpüşme falan ne biliyorsak işte hepsi bu. 31 çekmeyi bile yeni öğrenmişim. Emineyi öpünce sikim şahlandı. Yanyana oturuyoruz, elimi boynuna attım, “Çok tatlıymışsın kız!” diye kendime çekerek dudakdan bir daha öptüm. Bu bayağı nazlanıyor falan, fakat ben elimi memelerine götürdüm, okşamaya başladım.

Bu beni ittirdi, “Tamam işte öptün. Başka yok, bu kadar!” falan diye işi zora sokuyor. Ben de tehdit’e başladım, “Bak her insana söylerim seni, bana bir kere vermezsen rezil olursun!” diyerek tehdit ettim, “Zaten kızlığın bozuldu, bir kere sikeyim, birdaha istemem bak!” diyerek son noktayı koydum. Bu yumuşamaya başladı, memelerini okşamama artık itiraz etmiyordu. Tişörtünün altından memelerini yakaladım, sıkmaya başladım. Bu, “Tamam, fakat bir sefer yap ve başkalarına söylemeyeceğine annenin üzerine yemin et!” diye beni yeminlendirdi. Kalkmış sikimle o anda sülalemin üzerine yemin ederdim. Şalvarını ve donunu indirdim. Sikimi amının üzerinde Zübeyir amca gibi bir-iki kez kaydırıp amına girdim. Bu bağırdı “Acıyor!” diye. Ben de dudaklarına yumuldum, hem emiyor hemde sikiyordum. Ama iki dakika geçmeden belim geldi. İçine akıttım. Kalktım. Bu derhal şalvarını giydi ve “Gidelim artık!” diye yola koyuldu. Mecburen gittik arkadaşların yanına.

İlk defa bir kızı sikmiştim. Keyfime diyecek yoktu. Köye geldik, doğal ben am ardında gezdiğim için fındık toplayamamıştım. Arkadaşlar fındıklarını satıp bakkaldan yiyecekler aldılar ve yediler. Benim fındığım olmadığı için aklıma Zübeyir amcanın toplanmamış bahçesi geldi ve ben de oraya gittim. Biraz fındık toplamıştım ki dalmışım, esemden güçlü bir elin yakaladığını hissettim. Zübeyir amcaydı. “Ulan ne işin var toplanmamış yerde?” diye beni bir tokat’da yere serdi. Sinirle kalktım, “Bak seni her insana söyleceğim, Emineyi siktiğini gördüm ben!” diye dikildim karşısına ve tehditlere başladım. Zübeyir amca beni yeniden elde etti ve, “Bir de tehdit haa?” diyerek bir tokat daha attı. Ben yuvarlandığım yerden tehditlere devam ediyordum, “Herkese söyleyeceğim!” falan diye.

Bu sefer beni elde etti ve elimi arkadan kıvırarak beni hareketsiz hale getirdi. Pantolonumun düğmelerini açmış olduğu gibi, donumla beraber aşağı indirdi. Beni yüzüstü yere yatırdı ve “Şimdi de söyle de göreyim ibnenin çocuğu!” diyerek yarağını çıkarıp arkama dayadı. Kolumu büktüğü için haraket edemiyordum. Götüme tükürdü ve parmağını ‘Hart’ diye içime geçirdi. Ölüyorum sandım acıdan. Sonra yarağını tükrükledi ve götüme dayadı. Girmiyor ve beni gitgide köpek duruşuna getiriyordu. Sonunda kafama güçlü bir tokat atınca kendimi salmışım, ‘Hart’ diye götüme girdi. Acıdan bağırıyorum fakat dinleyen kim? Bağırta bağırta sikti beni ve içimde patladı. Bir de tekme attı götüme ve, “Git ulan ibne, kime söylersen söyle!” diyerek bahçeden kovdu beni. Kalktım, sesim soluğum kesilmiş ve sikilmiş bir halde, zorla yayan bahçeden çıktım.

Aynı gün tehditle ilk amımı sikmiştim, fakat gene aynı gün tehdit ettim, fakat bu sefer sikildim, götten oldum. O vakadan sonra, bu zamana kadar oldukça oğlan götü siktim, acının öcü için, fakat götümü katiyen siktirmedim! Sağlıcakla kalın ve kimseyi Am-Göt için tehdit etmeyin dostlar. Zor oluyor sonra…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir