Teyze Oğlu İle Sabaha Kadar Birbirimizi Siktik

O gün hava olağanüstü sıcaktı. Teyzemin oğlu ile denize gittik. Hemen suya atladık zira yanıyorduk. Etraf karı kız kaynıyor tabi. Suyun içerisinden karı kıza bakıyoruz. “Off, ne hatunlar var, iyi mi sikilir bunlar!” diyorum kuzenime. Kuzenim ise sadece, “Hı hı!” falan diyor. “Sen beni dinliyormusun?” dedim, “Efendim?” dedi. Ben de puştluğuna “Efendin siksin seni emi!” dedim. O da, “Olur!” dedi. “Ne diyorsun sen be?” dedim, “Olur!” dedi ve elini sikime attı. “Dur! Napıyorsun?” dedim, ama sikimi avuçlamaya başladı. Ardından suya daldı ve sikimi ağzına aldı. Denizde suyun içerisinde benim yarak doğal olarak kalkmıyor. Yarağımı birazcık daha yaladı ve okşadı. Bu işten hoşlanmaya başlamıştım, ben de onun götünü ellemeye, hatta götünün deliğini okşamaya, parmaklamaya başladım. Denizin suyu buz gibiydi, ama onun götünün deliği ateş gibi yanıyordu. İkimiz de baya zevke gelmiştik, derhal sudan çıktık ve kuzenimin evine gittik, evde devam etmek için.

Eve girer girmez derhal soyunduk. Azgın olduğumuz için ben onun götüne saldırdım hemen, götünü yalamaya başladım. Dilimle gevşetiyordum deliğini, dilimi içerisine sokuyordum. Kuzenimin götü kıvama gelmişti artık, yarrağımı sokmam gerekiyordu. Az zorlansamda, birkaç denemeden sonrasında tamamını soktum.Kuzenimin gözlerinden yaş, götünün kenarlarından kan geliyordu. Fakat feci azmıştım, durmaya niyetim yoktu ve çatır çatır siktim kuzenimin götünü. 10 – 15 dakika sonrasında içerisine öyle bir patladım ki, süperdi. Sonra birazcık uzandım, yorulmuştum. Kuzenim, “Sıra bende!” dedi. “Hadi ordan len, ben siktirmem kendimi!” dedim vede siktirmedim.

Akşam olmuştu ailelerimiz geldi, yemek yiyorduk. Yemekte kuzeninim gözü benim üzerimde, bana sanki (Sıra bende, ben de seni sikmek istiyorum!) der gibi bakıyordu. Ben de (Hayır, siktirmem!) dercesine ona bakıyordum. Herneyse, yemekler yendi, “Biz dışarı çıkıyoruz!” dedik ve evden çıktık kuzenimle. Kuzenim daha halen, “Oğlum sıra bende, ben de seni sikecem!” diyor, ben, “Hayır!” diyorum. Ama bir taraftan da artık sikilmek iyi mi birşey diye merak etmeye başladım. Bir bara girdik, deliler gibi eğleniyoruz. Kuzenim pistte dans sırasında devamlı bana yanaşıyor, arkamdan götüme sürtünüyor. “Git oğlum, manyakmısın, burda olmaz!” dedim. O da, “Yaa, demek diğer yerde olur?” dedi. “Hayır! Hiçbir yerde olmaz, çevre karı kız kaynıyor, git onlara yavşa biraz!” dedim. “Hayır, illa seni sikecem!” dedi.

Bu kadar ısrara dayanamadım, “İyi tamam!” dedim. Zaten içim içimi yiyor sikilmek iyi mi bir zevk diye. Fakat, “Evde olmaz! Nerde yapcaz?” diye sordum. “Yeri sen dert etme, bizde bir adet mi ev var!” dedi ve diğeri evlerine gittik. Gittiğimiz ev bomboş, oldukça ıssız, sessiz sakin bir semtte idi. “Burda seni bağırta bağırta siksem kimse duymaz!” dedi. “Ee esasen sikmeyecekmisin?” dedim. “Oooo, demek baya baya sikilmek istiyorsun yani!” dedi. “Evet, artık istiyorum! Merak ediyorum sana iyi mi bir zevk verdiğimi!” dedim. “İyi, hadi bakalım!” dedi ve pantolonunu çıkarttı, dibine don giymemiş, direk yarrağı gözüktü. Gerçekten hoş bir yarrağı vardı, onu sikerken yarrağına asla dikkat etmemiştim. Yarrağını uzattı, “Al bakalım senindir!” dedi.

Yarrağını elime aldım, birazcık okşadım, derhal kalktı. Sonra ağzıma aldım, iyice sertleşene kadar emdim, yaladım. Taşaklarını ağzıma aldığımda, kuzenim, “Süpersin karıcım!” dedi. Ben de baya kaptırmışım kendimi, “Kocacım!” falan demeye başladım. Kuzenin yarak benim yarağımdan büyüktü, minimum 20 santimetre falan vardı. Yarrağı kazık gibi olunca, “Dön bakalım götünü karıcım!” dedi. Ben derhal soyundum ve kuzenin önünde domaldım, “Yavaş ol kocacım!” dedim. “Tamam karıcım, merak etme!” dedi. Bana ‘Karıcım’ dedikçe ben daha da tahrik oluyordum. Sonra çılgın gibi yalamaya başladı götümü. “Gerçekten zevkliymiş, canım kocacım!” dedim. “Sen daha dur, götüne bir gireyim de, ozaman gör, aslolan zevk ozaman başlıyor!” dedi.

“Tamam, hadi sok götüme!” dedim. “Tamam!” dedi, yarrağını götümün deliğine dayadı ve yüklendi. Yarrağının kafasını hissediyordum deliğimde artık. Fakat yalnızca kafası girmesine karşın oldukça acıyordu, ee nasılsa sonuç olarak 20 cm’lik kalın birşeydi. Sonra aniden birden yüklendi götüme ve tamamını geçirdi! Benacıdan ağlıyordum, götümden kan gelmişti, büzüğümün kenarları yırtılmıştı. “Nasıl yavrum?” dedi. “Lütfen yapma!” diye inliyordum, ama dinleyen kim? Aksine götümün içerisinde Git-Gel’ler hazırlamaya başladı, deliğim daha da yanıyordu. 5-6 dakika bu şekilde Git-Gel’lerden sonrasında götüm yarrağa alışmıştı ve zevk almaya başladım, “Sik beni kocacım!” diye inliyordum. Yaklaşık 15 dakika kadar götümü siktikten sonra, “Geliyorum karıcım!” diyerek içime ılık ılık boşaldı. Harika zevk almıştık ikimiz de!

O gece sabaha kadar sikiştik, ben teyzeoğlunu 3 kere siktim, o beni 5 kere sikti. Ardından çırılçıplak bir şekilde, karı koca gibi birbirimize sarılarak uyuduk. Ertesi gün kalktığımızda siklerimiz ve götlerimiz sızlıyordu, ama herşeye karşın oldukça güzeldi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir