Travestiye Pasif Oldum, İlk Defa Götümü Siktirdim

Merhaba adım Burak (tabiki bu benim reel adım değil). 35 yaşında, 168 boyunda ve 60 kilodayım. İstanbul Altunzadede oturuyorum. Gece yaşamını oldukça severim. 2 yıl ilkin bir Aralık akşamı karşıya, Beyoğluna bir bara gittim. Birkaç bira içip birazcık takıldım, ama kış olduğundan ortam pek hoş değildi. Saat 01:00 gibi bardan çıktım, Şişli istikametine doğru yürümeye başladım. Amacım yürüken birazcık hava alıp kendime gelmek ve Şişliden bir dolmuşa binip eve gitmekti.

Osmanbey’i geçip tam Eftal hastanesinin köşeye geldiğimde, bir travesti gördüm. Çok güzeldi, boyu ve vücut ölçüleri bana yakın, çıtır ve tatlı biriydi. Yanına yaklaştım. Konuşup anlaştıktan sonrasında evine gittik. İçeri girince istediği paradan birazcık daha fazlasını verdim, buna oldukça memnun olmuştu. Bana salonu gösterdi oturmam için, kendiside bi duş alacağını ifade etti ve banyoya girdi. Oturmaktan sıkılınca birazcık etrafa bakmak için evde turlamaya başladım. Tam döşek odasının önüne geldiğimde travesti de duştan çıktı.

Üzerinde bornozu vardı. Gülümseyerek elimden tuttu ve döşek odasının girişinde kapıya yasladı beni. İkimiz de ayaktaydık ve delicesine sevişmeye başladık. O güne kadar çoğu travestiyle birlikte olmuştum, ama emin olun asla biri beni bu kadar etkilememişti. Ayakta sevişe sevişe yatağa kadar gittik. Halen bornozu üzerindeydi, yatağa uzandı ve beni kendine çekti. Öpüşmeye başladık. Sonra yavaş yavaş öperek boynuna, ordanda göğüslerine indim. Sırayla göğüslerini yalıyordum. Sonra eliyle yavaşça başımı bastırmaya başladı, yalayarak göbeğine indim. O ise durmuyor, başımı daha aşağıya bastırıyordu.

Sonra bir eliyle bornozunu aralayıp yarağını açtı. Anlaşımtım, skini yalatmak istiyordu. Bu o güne kadar yapmadığım bişeydi. Birçok travestiyle birlikte olmuştum, ama bırakın bir yarağı ağzıma almayı, daha elimi bile sürmemiştim. Ama o an ne oldu bilmiyorum, ağzımı açamıyordum, boğazımdan tek kelime çıkmıyordu. Adeta kölesi olmuştum, itiraz edemiyordum. Travestinin yarağını ilkin elime aldım ve okşamaya başladım. Farklı bir duygu benliğimi kaplamıştı. Ben okşadıkça yarağı elimde yavaş yavaş büyümeye başladı. Çok ilginç bir duyguydu ama hoşuma da gitmeye başlamıştı.

Daha sonrasında yavaşça yarağına ağzımı yaklaştırdım, ilkin yarağını öpmeye başladım. İçim iyice bir tuhaf olmuştu. Bana ağzıma alıp emmemi söyledi. Terredütlüydüm, ama galiba ben de yapmayı oldukça istemeye başlamıştım. Artık ok yaydan çıkmıştı, yavaşça ağzıma aldım ve emmeye başladım. İlk defa yaptığım için tam bilemiyordum, dişlerime sürtünmekten canını birazcık acıtmıştım. Bana ağzımı iyice açmamı ve dişlerimi değdirmememi söyleyerek, iyi mi yapmam icap ettiğini tanım etti. Ben de dediklerini programa başladım.

Doğrusu oldukça hoştu, ağzımda bir yarak, yalıyordum ve yaladıkça daha fazla iştahlanıyor, kendimden geçmeye başlıyordum. Artık resmen koyverdim kendimi. Sonunun nereye varacağını biliyordum ve bunu yaşamak istiyordum. Travestinin yarağını yalarken ne kadar vakit geçti emin olun hatırlamıyorum, başımı okşmasıyla irkildim. Bana, “Seni sikmemi istermisin?” dedi. Sadece başımı “Evet” der gibi salladım. Beni yana yatırıp öpmeye başladı. Sonra benim sikimi ağzıma aldı ve emmeye başladı.

Travesti sikimi birazcık emdikten sonrasında kalkıp bir krem aldı ve yarağına sürdü. Sonra benim bacaklarımı ayırıp omuzuna aldı. Sikini ilk götüme değdirdiğinde sanki ateş gibiydi ve sürtmeye başladı. Ardından sikinin başını götümün deliğine dayayıp sokmaya başladı. Bu benim ilk olduğundan acımaya başladı. Bana huzurlu olmamı ve gevşememi söyledi, sonrasında gene bastırmaya başladı. Sikinin başını sokarken birazcık canım yandı, ama oldukça farklı bir zevk bütün benliğimi kapladı. Acım yavaş yavaş gidiyor yerini bambaşka farklı bir zevke bırakıyordu.

Yavaş yavaş sikinin tamamını soktu götüme ve gidip gelmeye başladı. İnanılmaz zevk alıyordum. “Yapma!” diye söylenmeye başladım, ama bu (Yap!) demek gibi çıkıyordu ağzımdan. Travesti beni siktikçe ben kendimi iyice bıraktım, alışmaya başladım. Sonra sikimi eline aldı, hem götümü sikiyor hemde bana 31 çekiyordu. Bu dahada zevkliydi. Gözlerimi kapadım ve yalnızca aldığım zevke bıraktım kendimi. İyice kendimden geçmiştim, bu güne kadar asla bu şekilde farklı bir zevk yaşamamıştım. Travesti sikime 31 çektirmeyi hızlandırdığında artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Sanırım kendiside boşalmaya yakındı ve ikimiz de aynı anda feryat çığlığa inleyerek boşalmaya başladık. Travesti benim götüme, ben de onun eline boşaldım.

O gece adını bile bilmediğim bir travesti benim hayatımı değiştirdi, götümün sikilmesinden zevk almaya başladım. Arada bir bunu yeniden yaşamak talebi benliğimi kaplar ve kendime karşı koyamam. Gidip bir travesti bulur bunu yaşarım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir