Yengemin Hiç Sikilmemiş Daracık Götünü Siktim

Merhaba arkadaşlar. Ben İstanbuldan Erdem. Birgün dayımları ziyarete gittim. Kapıyı çaldım ama açan olmadı. İkinci kez çaldığımda kapı açıldı. Açan ise dayımın ufak oğluydu. “Evde kimse yok mu?” dedim. Yiğenim kem küm etti, ne yapsın çocuk daha 4 yaşında. Anladığım kadarıyla annesinin banyo yaptığını, babasının da evde olmadığını anlatmaya çalışıyordu. İçeri geçip oturdum. 5-10 dakika geçti ama yengem halen çıkmamıştı. Meraktan banyoya doğru yöneldim. Banyonun kapısı kapalı ve duştan akan suyun sesi geliyordu. Kapının deliğinden baktığımda yengem çırıl çıplak banyo yapıyordu. Yengemin amını götünü görür görmez sikim anında kalkmıştı. Çaktırmadan birazcık dikiz yaptıktan sonrasında yengemin çıkmaya hazırlandığını görünce, ben de sessiz sedasız içeri geçtim.

Evde iyi mi olsa kimsenin olmadığı hesaplarını yapan yengem, çırıl çıplak bir şekilde, yalnızca saçlarını ufak bir havluyla kurulayarak, çocuğa bakmak için odaya girdi. Yengem beni görmüş olduğu zaman, korktuğundan olsa gerek, ne yapacağını şaşırdı. Hemen saçlarını kuruladığı o havluyla, (havlunun örtebildiği kadarıyla) göğüslerini ve amını kapattı. 1-2 saniyelik bu görünüm karşısında dahada etkilenmiş ve yengeme karşı duygularım değişmişti artık. Yengem şaşkın şaşkın, “Sen ne vakit geldin? Kim açtı kapıyı?” dedi, ben de, “Yiğenim açtı, sen banyoda olduğun için ben de geçtim oturdum.” dedim. Yengem utançtan kıpkırmızı bir şekilde, “Giyinip geleyim iki dakika.” dedi ve döşek odasına girdi ve kapısını da kapattı. Ben de arkasından gidip kapı deliğinden dikiz hazırlamaya başladım. Gördüğüm görünüm muhteşemdi. Yengem havluyu bütün vucuduna sürüyor, göğüslerini, bacaklarını ve amını kuruluyordu. Yengem 35’ini bulmuştu ama göğüsleri ve kalçası halen taş gibiydi. Hele o kaymak gibi tıraşlı amı harikaydı. Külot giydi, sütyen taktı, üstüne bir gömlek, birde etek giydi. Kapıya doğru yönelince, ben derhal odaya koştum, çocukla oynuyor gibi yaptım.

Yengem kızgın ve asabi bir halde odaya geldi, bana, “Sen ne yaptığını zannediyorsun?” diye fırçayı attı. Yengem demekki dikizi farketmiş. Ben de, “Yenge kusura bakma, kendimi tutamadım, özür dilerim.” dedim. Yengem, “Bak mutlaka birdaha olmasın! Hele dayının haberi olursa ikimizi de öldürür!” dedi. Yerin altına geçmiştim, kafam önde, sadece, “Ne desen haklısın yenge!” diyebildim. Hiç ayak üstü derhal kalktım ve eve gittim.

Bir hafta sonrasında dayım bana telefon açtı. Beni evlerine çağırması üstüne ödüm bokuma karıştı. Yengemin anlatmış olduğundan korktum. Evlerine gittiğimde, dayım, “Miras işlerini çözmek için 10 günlüğüne memlekete gidiyorum, yengeni evde yalnız bırakmak istemiyorum, ben gelene kadar burda kal, yengene göz kulak ol, iti var kopuğu var!” dedi. Ben fırça yiyeceğimi beklerken bu bana mükafat gibi geldi, tereddütsüz kabul ettim. Evi arayıp durumu anlattım, evdekiler de yengemle kalmamı makul gördüler. Dayım gitmişti. Ben halen yengemin yüzüne bakamıyordum, buna karşın yengemin göğüslerini ve kaymak gibi amını düşünmekten de vazgeçemiyordum. Akşam oldu, yemek TV derken yatma tarihi gelmişti. Yengem, “Yiyecek meşrubat birşey istiyormusun? Değilse yatmaya gidiyorum.” dedi. Ben, “Sağol yenge, birşey istemiyorum.” deyince, yengem çocuğuda alarak odasına çekildi. Ben yengemi düşünüp 31 çekmeye başladım, 2 posta boşaldıktan sonrasında uyumuşum.

Yengemin bana seslenmesiyle uyandım, sabah bulunduğunu sandım ama halen geceydi ve müthiş bir yağmur vardı. Meğerse yengem gök gürültüsünden korkmuş ve “Burada yatabilirmiyiz?” diye sordu. Ben sevinerek yatağın kenarına yanaştım ve yengeme yer verdim. Yengem ise “Yok, yandaki kanepede yatabilirim.” dedi. Çocuk için yere ufak bir döşek serip yatırdıktan sonrasında kendisi de kanepeye uzandı. Yengemin geceliği dizinin üstüne kadar sıyrılmıştı. Müthiş tahrik oldum. Yengem korkudan uyuyamıyordu, ben ise karşımdaki görünüm yüzünden. Birden müthiş bir gök gürültüsü oldu. Yengem adeta kanepeden fırladı ve benim yatağıma girdi, bana iyice sokulmuştu. Yengemin bacakaları bacaklarıma, göğüsleri göğsüme dayalı idi ve öyle bir sarılıyordu ki, benim yarak derhal kalktı. Yengem yarağımın kalktığını hissetmiş olacak ki birazcık geri çekildi ve “Yine mi kendine hakim olamadın?” diye kızdı. Ben de, “Ne yapayım, elimde değil, oldukça güzelsin dayanamıyorum yenge!” dedim. Yengem, “Töbe, töbe!” dedikten sonrasında arkasını döndü ve “Hadi yat uyu, terbiyesiz şeyler düşünme, diğer şeyler düşün, uyumaya çalış!” dedi.

Ama ben dayanamıyordum. Aradan 5 dakika geçmeden ellerimi yengemin bacaklarına ve göğüslerine attım. Yengem ellerimi ittiriyor, “Yapma!” diyor, ben birkaç dakika sonrasında tekrardan atıyordum ellerimi. Yengem başlangıçta birazcık debelendi, itiraz etti, ama daha sonrasında gevşedi. Götünü yarağıma dayayarak, ellerimi de göğüslerinin üstüne götürdü, “Şimdi olmaz, sabaha senin derdini hallederiz, şimdi uyu!” dedi. Ben luktan çıldırmıştım, “Şimdilik yalnızca bir kere öpebilirmiyim yenge?” dedim. Yengem döndü, dudaklarını uzattı, öpüştükten sonrasında birbirimize sarılarak uyumaya çalıştık. Yengem derhal uyuyabildi mi bilmiyorum, ama ben hayal kurmaktan sabaha karşı anca uykuya daldım.

Uyandığımda mutfaktan bardak tabak sesleri geliyor, yengem kahvaltı hazırlıyordu. Gece yaşadığım şeylerin rüya olmadığından emindim. Sabah sabah yarağım kalkmış, dim dik duruyordu. O halimle mutfağa gittim. Yengemin üstünde sabahlık vardı. “Günaydın yenge!” deyip arkasına geçtim ve belinden tuttum. Yengem, “Günaydın aşkım.” deyince, yarağımı götüne dayayıp kerkinmeye başladım. Yengem, “Azgın şey, sabret biraz. Önce kahvaltımızı yapalım!” dedi. Kahvaltıyı iyi mi yaptım bilmiyorum. Bana bir keyif çayı doldurduktan sonrasında yengem döşek odasına gitti ve “Ben çağırınca gel!” dedi. Ben çayımı bitirdikten 1-2 dakika sonrasında yengem, “Gelebilirsin!” diye seslendi. Yatak odasına balıklama daldım. Yengem azca önceki sabahlığını çıkarmış ve daha sexi bir gecelik giymişti, altında külot sütyen yok. Hemen yengemin dudaklarına yumuldum, dakikalarca öpüştük, muhteşemdi. Yengem soluk nefese kalmıştı, resmen kemirdi dudaklarımı.

Yengemin göğüslerini de emip yaladıktan sonrasında kafamı bacak arasına soktum. Dudaklarım amına söylediğinde yengem birden sıçradı, şaşkın şaşkın, sanki (Hiç am yalanır mı?) gibisinden, “Dur! Ne yapıyorsun?” dedi. Belli ki dayım yengemin amını asla yalamamıştı. Yengeme, “Sen karışma, ben işimi biliyorum!” deyip, dilimi amının deliğine yerleştirip sokup çıkarmaya başladım. Yengem amının yalanmasından müthiş zevk alıyor ve çıldırıyordu. Çok geçmeden yengemin amı sırılsıklam oldu ve ağzıma boşaldı. Yengemin amından akan suları da yaladım yuttum. Yengem saçlarımdan asılarak beni üstüne çekti, “Hadi sik artık, mahvettin beni!” diyordu. Biraz yukarıya çıktım ve yarağımı amına sokmaya başladım. Yarağım amına girip çıktıkça yengem inliyordu. Biraz sonrasında müthiş bir çığlıkla ikimizde boşaldık. Çıkardığımız sesten olacak ki çocuk uyanmış ve ağlıyordu. Yengem, “Hemen dönerim.” diye gitti. Ben de bir sigara yaktım ve sikimle oynamaya başladım. Birkaç dakika sonrasında yengem geldiğinde, sikimi tekrardan dimdik görür görmez şaşırdı. “Azgın, doymadın mı daha?” dedi.

Ben de, “Yenge daha yeni başladık, sıra sende, al bakalım benimkini ağzına!” dedim. Yengem çekinerek de olsa yarağımı eline aldı, yarağıma sanki uzaylı görmüş gibi bakıyor, iyi mi yapacağını düşünüyordu. Yengemin ensesinden tuttum ve yüzünü yarağıma doğru bastırdım. Zorla ağzına aldı ve yalamaya başladı. Biraz yaladıktan sonra, “Yetmez mi bu kadar? Geçmedi mi azgınlığın?” dedi. “Yenge daha senin o hasta olduğum götünü de sikecem!” dedim. Yengem, “Arkadan olmaz, oldukça acır!” dediyse de, “Acıtmayacam, söz!” deyip zar zor ikna ettim. Yengemi domalttım, göt deliğini tükürükle kayganlaştırdım, sikimin başını dayadım. Zorladım ama birtürlü girmiyordu, daha ilkin asla götten siktirmemişti, oldukça dardı. Yengemden krem istedim. “Çekmecede var.” dedi, uzandım aldım. Kremledikten sonrasında ucu girdi. Yengem, “Çok acıyor, çıkar!” demesine karşın devam ettim. Biraz sonrasında yengemin götü alışmış, sesi de kesilmişti. Artık ben yerleştirip çıkarırken yengem de götünü arkaya, sikime doğru ittiriyordu. 3-4 dakika sonrasında boşalmak üzereydim, sikimi götünden çıkarıp kalçasının üstüne boşaldım.

Yengem 35 yaşlarında ve evli bulunmasına rağmen, ilkleri bende yaşadı. İlk defa o gün amı yalandı, ilk defa yarak yaladı ve götten siktirdi. Dayım gelene kadar hergün tekrarladık bu sevişmeleri. Yengem artık bensiz yapamıyor, dayımın evde olmadığı zamanlar derhal beni çağırıyor. Bir dakikayı bile boşa harcamıyoruz, derhal çılgın gibi sikişiyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir